Android İçin Sil Baştan Kogan Agora

Cem

Profesör
Orijinal Agora ve Agora Pro üretim bandına yerleşemeden kayıplara karıştı. Ancak Kogan, Android ipinin ucunu bırakmamaya kararlı. İşte yeni Agora'nın detayları

Bilindiği üzere Avustralya'nın bağrından kopan Kogan Agora dünyanın ikinci Android telefonu, ilk düşük maliyetli akıllı telefonu olma yolunda attığı ilk adımdan sonra ilk olarak Google'dan ekran çözünürlüğünün Android uygulamalarına uygun olmaması nedeniyle veto yedi. Ardından Ruslan Kogan tarafından kötü haber doğrulandı. Ne ucuz ve akıllı bir telefon, ne de ikinci Android cihazı rüyası gerçekleşecekti.

3,8 inç ekran sizce de biraz büyük değil mi?​
İkinci Android telefonundan öte telefonları geçtiğimiz hafta tamamlanan Mobile World Congress'te tanıtıldı. Ancak Kogan kendine yaraşır biçimde haftayı sessiz geçirmedi ve Agora'nın Qwerty klavyesini tasarımdan çıkartıp, yerine sanal bir Qwerty klavyeyi kocaman bir 3,8 inç ekrana sığdıracağını açıkladı. Bakalım bu kez Kogan ürünleri piyasaya sürme konusunda başarılı olabilecek mi? Zira söylendiği üzere orijinal Agora dağıtıma çıkmak üzere yüklendiği sırada son anda durduruldu.
:: Kogan'ın tam ekran dokunmatik Agora'sı da ilki gibi yalan olur mu?
Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst