Android için ses değiştirici program

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bana android için görüşme esnasında sesi değiştiren veya sesi kaydetmeden anında konuşma sesini değiştiren bir program gerekiyor. (talking tom tarzı)
Bilgisi olan var mı?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Evet ya öyle bir program bende arıyordum konu açtınız iyi olmuş :) :)

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Birtane uygulama var bende interneti alt üst ettim birtane buldum ama oda bende çalışmadı sizde çalışır mı bilemiyorum download edip deneyin sizde derim. Arama esnasında ses değiştiren uygulama : http://ge.tt/4xeILpX/v/0?c

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Birtane uygulama var bende interneti alt üst ettim birtane buldum ama oda bende çalışmadı sizde çalışır mı bilemiyorum download edip deneyin sizde derim. Arama esnasında ses değiştiren uygulama : http://ge.tt/4xeILpX/v/0?c
Verdiğin linkteki dosyayı indirirken virüs uyarısı verip indirmeyi durduru, ben de senin verdiğin programın yeni versiyonunu başka bi' yerden indirip deneyeceğim.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
En güzeli benden gelsin o halde : robovox

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu uygulamayı gerçekten çok merak ettim resimlerini gördüm sanırım tam istediğim uygulama bu, ama internette voice changer 3.4.apk diye arattım hiçbir yerde sağlam link bulamadım hepsi kırık link..
En güzeli benden gelsin o halde : robovox
Bu uygulama eş zamanlı ses değiştirmiyor galiba, ya da ben beceremedim. Ki zaten bana bayan sesi lazım..

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
robovox işe yaramıyor sadece ses değiştiryor. Verdiğim linkte virüs yok arkadaşlar rahatlıkla indirip deneyebilirsiniz. Bende çalışmadı nette her link kırık arkadaşlar zar zor buldum sizde deneyin varsa eğer başka versiyonu arayıp bulabilirim. Yahu çakma çin telefonlarında bile var androidde yok :D

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
robovox işe yaramıyor sadece ses değiştiryor. Verdiğim linkte virüs yok arkadaşlar rahatlıkla indirip deneyebilirsiniz. Bende çalışmadı nette her link kırık arkadaşlar zar zor buldum sizde deneyin varsa eğer başka versiyonu arayıp bulabilirim. Yahu çakma çin telefonlarında bile var androidde yok :D
Cesaret edemiyorum dosyayı yüklemeye, virüslüyse? :D
Aynen babamın çin malı telefonunda bu özellik var benle dalga geçiyor. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:Türklerin akli çinlilerin 10da 1i kadar olamaz adamlar her şeyi icat ediyo bizler sadece bakiyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mobile voice fake changer yazın googleden bayan sesini erkek erkek sesini bayana ceviren bir sürü indirme siteleri var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aradiginiz uygulamanin adi voice shifter,bende cok aramama ragmen bulamadim marketten kaldirildigiı icin

kavgala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?