Android de ben tek siz hepiniz diye oynayabileceğimiz fps oyunu varmı?

Bu konuyu okuyanlar

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
bildiğim kadarıyla bazı fps oyunlarında deathmatch modu takımsızdır oyun bitene kadar herkes birbirini öldürür ve en çok öldüren oyuncu birinci olur
ama playstore da bulduklarımın hepsi takım oyunu)) ve benim takımın hep kurşundan korkuyor))) tek başıma olsam bir şeyler yapabilirim belki)))

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
bildiğim kadarıyla bazı fps oyunlarında deathmatch modu takımsızdır oyun bitene kadar herkes birbirini öldürür ve en çok öldüren oyuncu birinci olur
ama playstore da bulduklarımın hepsi takım oyunu)) ve benim takımın hep kurşundan korkuyor))) tek başıma olsam bir şeyler yapabilirim belki)))
Bullet force

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

cevabınız için teşekkür ederim sanırım play store da bullet force dan başka bu tarz oyun yok
bu oyunun kontrollerinde baya bi zorlandım çunku ben cross fire legends oyunundan geliyorum)) cfl oyununda telefonun sağ tarafında nereye basarsan bas ateş ediyor ve o oyunda tek başıma takımı kurtarırken bu oyunda bir kişiyi zor yeniyorum
bullet force da ateş tuşunu büyüttüm yine istediğim gibi yapamadım

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
cevabınız için teşekkür ederim sanırım play store da bullet force dan başka bu tarz oyun yok
bu oyunun kontrollerinde baya bi zorlandım çunku ben cross fire legends oyunundan geliyorum)) cfl oyununda telefonun sağ tarafında nereye basarsan bas ateş ediyor ve o oyunda tek başıma takımı kurtarırken bu oyunda bir kişiyi zor yeniyorum
bullet force da ateş tuşunu büyüttüm yine istediğim gibi yapamadım
Orasını çok bilemiyorum. Ben fps tipi oyunlarını sadece ipadden oynadığım için claw kullanıyorum.

Eskiden bullet forcu telefondan oynuyordum ve orada nişan alma tuşunu aşağıya alıp diğer şeyleri normal konfigürasyon halinde kullanıyordum. 5,5” ekranda claw yapamıyorum :)