Yardım Android cihazdan yurtdışı sanal sunucuya bağlanmak mümkün mü?

Bu konuyu okuyanlar

Domestos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı forumlar arkadaşlar.Bir süredir ek gelir kazanmak için kullandığım oyna/görev yap/kazan mantığıyla çalışan bir site var.Sitede aynı görev için bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinden bağlanan kullanıcılar atıyorum 1$ alırken İngiltere, Fransa gibi ülkelerden bağlanan kullanıcılar 5$ alıyor. Amerika özelinde bu rakamlar daha da artıyor.Sitede VPN kullanımı yasak hemen anlıyorlar devam ederseniz ban yiyorsunuz.Merak ettiğim konu mobil cihaz üzerinden sanal sunucu kullanarak Avrupa'dan veya mümkünse Amerika'dan bağlanıyormuşum gibi siteye giriş yapmak mümkün mü? Bu konulara epey yabancı biri olarak soruyorum detaylı bir şekilde aydınlatacak varsa sevinirim ?

yusuef01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows sunucuya bağlanacaksan eğer Windows Remote Desktop uygulaması var android telefonda ben kullanıyorum başka bir uygulamaya gerek yok.

yusuef01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sana yurtdışında kullanabileceğin bir sunucu lazım. Bu konuda ücretli ücretsiz bir sürü site var.

Benim bahsettiğim android üzerinden herhangi bir sunucuya direk bağlanman için uygulama sadece.

Linki burada