Android Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Zedge'deki wallpaper'lara da baktım, Abstruct'taki wallpaper'lar daha çok hoşuma gitti. Zaten uygulamanın yayıncısı OnePlus'ın Wallpaper tasarımcısı:)
doğrudur hocam zaten wallpaper sorun değil her yerden indirilir bence OnePlus Launcher yayınlanmalı böylece biz kullanıcılar da faydalanabilir ben halen bunu düşünüyorum cidden OnePlus launcher'ını markette yayınlasa Poco Launcher'ı bırakırım üstüne bir de OxygenOS ikon paketi indiririm OnePlus gibi kullanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bırakıyorum, uzun süre değiştirmiycem. Arka Plan Mclaren Edition'dan:)

Ekli dosyayı görüntüle 86788
hocam McLaren edition duvar kağıtları da güzelmiş fakat ben stock duvar kağıtlarını daha çok seviyorum size attığım da benim favorim bu arada Oxygen OS ikon paketi sizin telefona baya yaramış bir de digital saat widgeti koysanız tam olur aslında onun için ise tavsiyem Xperia digital clock widget

Webhead

Profesör
Telefon yok :D 9.sınıfta alınırsa atarım
ben 9.sınıfta nokia 2700 kullanıyordum lise 3 bitince İPhone 5s'e geçtim ondan önce 6 ay Galaxy mini 2 kullandım 5s'e geçene kadar da Samsung s5230 kullandım
İPhone 5s'i 2014'ten 2019'a kadar kullandım yani lise sondan üni 2'ye kadar şuanda üni 2'deyim ve Mİ9T'ye geçtim bunu da 3-4 sene kullanmayı planlıyorum

Webhead

Profesör
Telefon halen Galaxy A7 2015
Icon pack Oxygen OS icon pack
Launcher Poco Laucher
Novadan sıkıldım sildim Poco kurdum
Screenshot_2020-02-13-02-38-19.png

buda mı nova bu bir altaki saat ve hava durumu widget ismini alabilirmiyim
Evet nova launcher alttaki saat xperia clock widget hava durumu samsungun kendi stock widgeti yalnız bir uyarım olacak xperia saat widgetını kurarsanız saati sistemin saati olarak eşleyin eğer benim gibi 12 saat şeklinde seviyorsanız sistemi de 12 saat şeklinde yapın telefon ayarlarından yoksa saat duruyor 😊

stat counter