Android 7 güncelleme işlemi ve sonrası

Bu konuyu okuyanlar

Ejder236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi yardım edebilcek varmı

gecen sene ithal mal imei çakılı note 5 telefonumu android 6 dan 7 ye yükselttim yükseltirken efs yedegini almadığımdan andoid 7 ye root atıp telefoncuya götürdüm 10-20 liraya imei attırdım şimdi bir kaç telefondaki sorundan kurtulmak için tekrar güncüllemeyi düşünüyorum efs klosörünün yedeğini alsam güncellemeyi indiririp kurduktan sonra efsyi geri yapıştır yapsam herhagi bi şebeke veya sistem sorunuyla karşılaşırmıyım. birde her android 7 sürümünün farklı uzantılı güncellemeleri(yani yeni gelen güncelleme için) için o güncellemeye uygun root mu bulmam lazım yoksa adroid 7 rotu gelecek tüm güncellemeleri rootluya biliyomu yardımcı olursanız sevinirim.
bu custom rom işine biraz yabancıyım iş ortamında aktif olarak kullana bileceğim tasarımı güzel bi custom yüklemiyi denesem note 5 e direkt romu yüklesem olurmu hangi işlemleri yapmam lazım bunun için diğerinde direk olarak tek dosyayı yükleyip bitirmiştim güncelleme işlemini bunda nasıl bir yol izlemem lazım efs yediğini alıp samsung güncel romunu yükleyip üzerinemi kurmam lazım bunu ? bunları yaparken telefonu hepten kaybedermiyiz

tcakirt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba, 5 gün önce yurtdışından gelmiş galaxy s7 aldım fakat bugün arama yapamıyorum. Yalnızca acil aramalar diyor. imesi atılmış ve kayıtlı görünüyor. Sim kartta görünüyor. Rehberdeki isimlere kadar görünüyor ama arama yaparken ağda kayıtlı değil diyor. Ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim..