Android 5.0 Jelly Bean'in Çıkış Tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Adamlar dur durak bilmeden devamlı yeni sürüm çıkartıyolar, ee telefon üreticisi bunu desteklemedikten sonra ne yapayım devamlı yeni telefon mu alacağız?

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
La önce bir icsyi adam gibi versin üreticiler, zaten adam gibi stabil de yapamıyorlar..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
valla ne ios ne android.
bencileyin garipler halâ bada ile sürünmedeyiz.

bizim wave ömrünü tamamladığında bi bakarsınız direkt jelly bean'e geçmişiz.
birileri hala ics bekliyorken bizim jelly bean sürümlü telefona uzanmamız bayağı eğlenceli olur herhal. :)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
valla ne ios ne android.
bencileyin garipler halâ bada ile sürünmedeyiz.

bizim wave ömrünü tamamladığında bi bakarsınız direkt jelly bean'e geçmişiz.
birileri hala ics bekliyorken bizim jelly bean sürümlü telefona uzanmamız bayağı eğlenceli olur herhal. :)

Wave mi jely'e geçecekmiş, bu düşünce eğlenme nedeni olur:D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Wave mi jely'e geçecekmiş, bu düşünce eğlenme nedeni olur:D

bizim wave ömrünü tamamladığında...

yahu yazılanı doğru dürüst okuyup anlamadan cevap yapıştırmak böyle oluyor herhal!
da, anlamadan yazılan mesajlar diğer taraftan yazanı yapıştırıyor yere işte... :)
eğlence ararken eğlence oluveriyor, [MENTION=57891]pcwolf[/MENTION]! :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu güncelleme sorunnuna çözüm bulunmalı android için büyük sıkıntı

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
yahu yazılanı doğru dürüst okuyup anlamadan cevap yapıştırmak böyle oluyor herhal!
da, anlamadan yazılan mesajlar diğer taraftan yazanı yapıştırıyor yere işte... :)
eğlence ararken eğlence oluveriyor, [MENTION=57891]pcwolf[/MENTION]! :)

Ya da yazdığını anlamayıp çıkmaza düşmek mi eğlence oluyor acaba, sürünmede olan wave kullanıcı olan siz değil misiniz, jely gelirse ics bekleyenlerle eğleniriz diyen siz değil misiniz? Acaba...

Siz o işaretten önceki yeri biraz daha okuyun da ondan sonra acaba ben mi cümleyi düzgün kurmadım deyin..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ya da yazdığını anlamayıp çıkmaza düşmek mi eğlence oluyor acaba, sürünmede olan wave kullanıcı olan siz değil misiniz, jely gelirse ics bekleyenlerle eğleniriz diyen siz değil misiniz? Acaba...

Siz o işaretten önceki yeri biraz daha okuyun da ondan sonra acaba ben mi cümleyi düzgün kurmadım deyin..

boşver aga, takma kafana... belli ki ikimizden birimiz bişeyleri yanlış anlıyoruz, yahut yanlış anlatıyoruz ki, yanlış anlaşılıyor.
çok önemli de değil hani!
bak keyfine...

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
tabiki tartışmasız ios stabil çalışma onda güncelleme onda hız onda daha ne olsun en güzeli bi aypon alıyosun çatlayana patlayana kadar epıl ilgisini alakasını kesmiyor sürekli güncelleme veriyor

ben şimdi gittim bi s2 aldım diyelim 2.3.3 le geliyor şuanda hadi hasmel kadar 4.0 yükledim oda sorunlu oldunu söylüyorlar hadi normal olduğunu kabul ediyorum neyse güncelledik oldu bitti aha üç vakte kadar 5 geliyor diyorlar aha buraya yazıyorum o güncellemeyi alamayacak s2 eee ne anladım bu işten ben her sene 1500 2000 lira verip telefonmu alıcam hadi bunu geçtim s3 çıktı şimdi 4.0 la geliyor eee üç vakte kadar 5.0 çıkacak ne olacak s3lerin hali güncelleme garantisi varmı yok samsumg vermiyorum dedimi bitti (gerçi xda var allahtan kimseye muhtaç etmiyor ama yinede garanti sorunu ve belli bir seviye bilgi gerektirdiği için herkesin yiyeceği nane değil bence ) onun için şuanda mali birikim yapmaya başladım yeni aypon çıkınca eğer çok büyük bir aksilik olmazsa yada epıl saçmalamazsa yemicem içmicem bi aypon alıcam bakıcam keyfime vurcam kırbanı vurcam kırbacı tepe tepe en az 3 sene kullanırım

bide şu var arkadaşlarla falan bu ios android muhhabbeti yaparken ben ios diyorum android diyenler bi noktadan sonra benim işlemcim senin işlemcini döver yok şukadar rem var yok anakartı bu hdd si şu yaw ios diyorum azımdan telefon markasımı çıkıyo benim diyorum yok benim işlemcim 15 çekirdekli falan filan :D

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
tabiki tartışmasız ios stabil çalışma onda güncelleme onda hız onda daha ne olsun en güzeli bi aypon alıyosun çatlayana patlayana kadar epıl ilgisini alakasını kesmiyor sürekli güncelleme veriyor

ben şimdi gittim bi s2 aldım diyelim 2.3.3 le geliyor şuanda hadi hasmel kadar 4.0 yükledim oda sorunlu oldunu söylüyorlar hadi normal olduğunu kabul ediyorum neyse güncelledik oldu bitti aha üç vakte kadar 5 geliyor diyorlar aha buraya yazıyorum o güncellemeyi alamayacak s2 eee ne anladım bu işten ben her sene 1500 2000 lira verip telefonmu alıcam hadi bunu geçtim s3 çıktı şimdi 4.0 la geliyor eee üç vakte kadar 5.0 çıkacak ne olacak s3lerin hali güncelleme garantisi varmı yok samsumg vermiyorum dedimi bitti (gerçi xda var allahtan kimseye muhtaç etmiyor ama yinede garanti sorunu ve belli bir seviye bilgi gerektirdiği için herkesin yiyeceği nane değil bence ) onun için şuanda mali birikim yapmaya başladım yeni aypon çıkınca eğer çok büyük bir aksilik olmazsa yada epıl saçmalamazsa yemicem içmicem bi aypon alıcam bakıcam keyfime vurcam kırbanı vurcam kırbacı tepe tepe en az 3 sene kullanırım

bide şu var arkadaşlarla falan bu ios android muhhabbeti yaparken ben ios diyorum android diyenler bi noktadan sonra benim işlemcim senin işlemcini döver yok şukadar rem var yok anakartı bu hdd si şu yaw ios diyorum azımdan telefon markasımı çıkıyo benim diyorum yok benim işlemcim 15 çekirdekli falan filan :D
Arkadaşa katılıyorum.samsung bir güncelleme çıkarıyor kimisi 5 ay sonra kimisi 1 sene sonra alıyor.Ya da hiç gelmiyor.Her ülkeye ayrı ayrı çıkıyor.apple bir güncelleme çıkarıyor herkes aynı anda her hangi bir apple cihazında takır takır güncelliyor sorunsuz bir şekilde.Ben samsung wave kullanıyorum bada 2.0'ın ülkemize gelmesi 2 seneyi buldu nerdeyse.O da yarısı sorunlu kullanıyor (reset atma, donma falan gibi ).Yani bana göre akıllı telefonda olması gereken stabil olması, hızlı olması.Salakça bir şekilde durduk yerde reset atmaması, ve avrupada bir yerde 1.5 sene önce çıkıp benim ülkeme 1.5 sene sonra gelmemesi.Ki bu bahsettiğim sorunların hepsi samsungda fazlasıyla var.Bundan sonra alacağım tek ve son telefon iphone'dur.

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Allah aşkına bu haberi yapan arkadaşın aklına daha iyi bir konu etiketi girmek gelmemiş mi, neden tartışma olsun diye android mi iyi ios mu iyi diye yapıştırıyorsun oraya, konu da ios ile alakalı hiçbirşey yok.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Android 5.0 Key Lime Pie değilmiydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum.