Android 10 Güncellemesi ile A70 Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tayrat135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Android 10 Güncellemesi gelince Telefonda (A70) Ekran görüntüsü alamıyorum Acaba alabilen varmı ?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Android 10 Güncellemesi gelince Telefonda (A70) Ekran görüntüsü alamıyorum Acaba alabilen varmı ?
Korkutun beni bende de a70 var ve dün android 10 a güncelledim ?? normalde güç tuşu ve ses kısma tuşuna uzun basarız ekran görüntüsü için.
Denedim olmadı.
Altta bildirim çıktı ekran görüntüsü için aynı tuş kombinasyonuna basıp çekmek yeterli imiş. Basılı tutma yani. Bir de böyle dene. Haber et ?

Tayrat135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Korkutun beni bende de a70 var ve dün android 10 a güncelledim ?? normalde güç tuşu ve ses kısma tuşuna uzun basarız ekran görüntüsü için.
Denedim olmadı.
Altta bildirim çıktı ekran görüntüsü için aynı tuş kombinasyonuna basıp çekmek yeterli imiş. Basılı tutma yani. Bir de böyle dene. Haber et ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim oldu.

yüxel güçin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar a70 andorid 10 yükledikten sonra ekran görününtüsü alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
hayır da acaba sende klavyede su vardır ya mesela yazıcakken misila yazrsın onu duzeltmeye calıstıgında kelimeler cıkar alt alta orası bomboşmu sende
Hayır cihazın android 10 mu internet araştırmamda a70 android 10 dabüyük sorunlar oldugunu bağzı cihazların hiç çalışmadığı oğrendim

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bende öyle bir sorun olmadı.??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi ben zaten hep baştan beri ikisine aynı anda basıp bırakıyordum. Hızlı basılı tutmadım ki ?