Anderlecht 2-0 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 26 Kasım 2014 Çarşamba

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Anderlecht 2-0 Galatasaray | Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. Maç

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

burak0.jpg

Cim Bom buraya kadar....

Galatasaray Devler Ligi'ne çok erken veda etti.

Gruptaki ölüm kalım maçında Anderlecht'e konuk olan Galatasaray, Belçika'da 2-0 mağlup oldu.

Cim Bom bu sonuçla bitime 1 maç kala grup sonuncusu olarak Avrupa'ya veda etti. Öte yandan 83. dakikada 2. sarı kartı gören Selçuk İnan takımını 10 kişi bıraktı.

Anderlecht ise Avrupa Ligi biletini kaptı.

İLK YARIDA TUTUK KALDIK
Maçın ilk yarısında daha çok etkili olan taraf Anderlecht oldu. Yoğun presle G.Saray'ı kendi yarı alanından çıkarmayan ev sahibi ekip, 35. dakikada gole çok yaklaştı. Defour ceza sahası dışından kaleye sert vurdu top önce sağ direğe sonra sol direğe çarptı ve kaleci Muslera'da kaldı.

DEVRE GOLLE BİTTİ
Ancak ilk yarının son anlarında Anderlecht'in gol geldi. 44. dakikada Conte sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Praet kafayla arkaya aşırttı, Mbemba altıpas önünde kafayı vurdu ve top köşeden ağlarla buluştu.

ASLAN 2. YARIDA AYAKLANDI AMA...
İlk yarı bu golle Anderlecht'in 1-0'lık üstünlüğüyle geçilirken, 2. yarıda sahaya bambaşka bir Galatasaray çıktı. Sarı kırmızılı temsilcimiz, devrenin başından itibaren Anderlecht kalesini ablukaya aldı.

76. dakikada Burak'ın vuruşunda üst direğe çarpıp dışarı giden top G.Saray için büyük şanssızlık anıydı. Temsilcimizin kalan dakikalardaki baskısı devam etse de, maçı bitiren gole 86'da yine Mbemba'dan geldi: 2-0.

Bu sonuçla 1 puanda kalan Galatasaray, grup sonuncusu olarak Avrupa'ya veda etti. 5 puana yükselen Anderlecht ise UEFA Avrupa Ligi'ni garantiledi.

KAYNAK

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Skor bilmişim, bari idda oynasaydım dicem de. Ben iddaa oynamayı bilmiyorum. :p

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Prandelli dediğini yaptı. Artık gider herhalde.. .

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
En az 2 fark bekliyordum zaten. Prandelli oldukca da yenilmeye mahkum bu takim. Yoneticilerde bir takim nasil mahvedilir gosteriyorlar herkese.

Helal olsun anca izleyin...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
baya gelişme var yalnız. önce 4 tü sonra 3 e düştü şimdi de 2 :mrgreen: