Anakartımı nasıl yakabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayıranı ben döverim yarına büyük dövüş var gibi :D
Mesut, Memati, Rıza Baba ve diğer güçlü ve kolay kolay ölmeyen dizi karakterleri de gelir.
Arkadaşlar bu akşam yatmadan önce bir iğne ile anakarta hasar vermeyi düşünüyorum sizce nasıl fikir?
Roma Lejyonu ile mızrak gönderiyorum. Daha çok hasar verirsin ana karta. 😂🤣
5.jpg

Airbus

Asistan
Gerçekten hiç böyle düşünmemiştim. Değişik bir bakış açısı.
İyi anlamda mı değişik dediniz kötü anlamda mı anlayamadım fakat şu şekilde kısa bir özet geçeyim. Türkiyenin bu ülkelere yaptığı bu yardımlar aslında Ticaretin devam edebilmesi için yapılıyor. Somali gibi ülkelere ürün satan firmalarımız baya fazla. Bu ülkelerin batması bizim işimize hiç gelmez ayrıca birde akdeniz konusu var. Bu ülkeler Türkiyenin kendi ülkelerine askeri üs kurma iznini verdikleri an Akdenizdeki kontrolümüz artar. Buradaki askeri yoğunluğu iyi kontrol edebilirsek Yunanistanın Ege denizindeki yayılmacı politikasına askeri olarak daha sert bir şekilde karşı koyabiliriz. Kısacası biz onlara belki birkaç milyon dolar harcıyoruz ama karşılığında gelecek neslimize büyük bir yatırım yapmış oluyoruz. İleride yunanistanla yaşanabilecek bir deniz savaşında Akdeniz ve Akdenize bağlantı yolları kilit rol oynar. Çok basit detaylarıyla olay bu şekilde. Asgari ücretin artması teorisini de size matematiksel olarak ispatlayabilirim. Hem de bürokrat maaşlarını düşürmesini de içeren bir şekilde. Dediğim gibi çok basit bir matematikle hesaplanabilir.

yolcu35

Profesör
Yenisi için ikna et ama beceremezsen tornavidayı al anakartı çiz. Veri yolları bozulunca o pc çöp olur zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar