Anakartımı nasıl yakabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Overclocked

Profesör
Evet millet vekillerinin maaşını düşürürsen yolsuzluğun önünü daha çok açarsın. Buna en net örnek Azerbaycandır :) Eğitim aldığım bir konuda ithamda bulunduğundan sana her şeyi ince ince anlatabilirim ama senin kendi fikirlerini değiştirmeye açık olman lazım. Şu an yolsuzluk yok mu diyeceksin evet var. Bunu düşürürsen daha çok artar. Somali ve Filistin ise Türkiyenin dış politikadaki güvencesidir. Akdenizdeki ve Egedeki haklarını koruyabilmesi için gereklidir. Gereğini anlatmam şu an yazdıklarımın hepsinin 4 katı kadar daha uzun bir mesaj yazmam demek olur ama istersen sana hepsini özel mesaj ile anlatırım. Yeter ki politika alanına ilgili ol :)
Gerçekten hiç böyle düşünmemiştim. Değişik bir bakış açısı.

Castaft

Doçent
Normalde olsa vereceğim öneri kendi paranı biriktir al olurdu fakat ekonomimiz iyi olmadığı ve aşırı derecede vergi alındığı için giriş seviyesi bir bilgisayar 3000TL oldu. Monitörle beraber 3500TL civarı biriktirecek gücün var mı bilmiyorum. Varsa biriktirmeye başlamanı öneririm.

Ek olarak iş bulabilirsen çalışmanı da öneririm. Anakartı pert etmek istiyorsan da saçma sapan bir BIOS bulup onu anakartına update edersen muhtemelen anakart açılmayacak durumda olacaktır. Ama önermiyorum açıkçası hiç bulamayanlar da var çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar