Anakart yanarsa bilgisayar açılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Arkadaşlar anakart yanarsa bilgisayar açılır mı bir fikri olan varmı? Ve kaç derecede riskleşir?

Son düzenleyen moderatör:

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Konuyu lütfen doğru yere açalım aksi takdirde yöneticiler tarafından ban yersiniz.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Konuyu lütfen doğru yere açalım aksi takdirde yöneticiler tarafından ban yersiniz.
hocam şöyle demek istiyorum oyun oynarken anakart kaç derecede riskli dereceye çıkar diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam şöyle demek istiyorum oyun oynarken anakart kaç derecede riskli dereceye çıkar diyorum.
dün youtubede izlediğim zaman biraz korktum bende kaç derecede riskleşir diye soruyorum.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068

dün youtubede izlediğim zaman biraz korktum bende kaç derecede riskleşir diye soruyorum.
kart ın ne kart tan karta değişir

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187

dostum konuyu samsunga açmışsın onu söylüyorum doğru bölüme açmazsan konuyu yöneticilere bildireceğim.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
anakartımın modeli şudur hocam: ASUS Rog Strıx Z390-H Gamıng Lga1151 Max 64Gb Ddr4 Sata 6Gb Dp Hdmı Ps Usb Atx Anakart

dostum konuyu samsunga açmışsın onu söylüyorum doğru bölüme açmazsan konuyu yöneticilere bildireceğim.
hocam soru olarak yaptım sorun olmaz değilmi?

anakartımın modeli şudur hocam: ASUS Rog Strıx Z390-H Gamıng Lga1151 Max 64Gb Ddr4 Sata 6Gb Dp Hdmı Ps Usb Atx Anakart

hocam soru olarak yaptım sorun olmaz değilmi?
konuyu soru yaptım hocam.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Hepimizin her yerden sorumlu değiliz. Sakin olun ilgileniyoruz.
hocam ben riskli sıcaklığı soruyorum salih akay adlı arkadaşım bunları söylüyor.

ben bişey bile yapmadım anakart için riskli sıcaklık soruyorum ama salih akay adlı arkadaşım bunları diyor.

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Hepimiz her yerden sorumlu değiliz. Sakin olun ilgileniyoruz.
Konuya mesaj yazmak yerine rapor sistemini kullanabilirsiniz.
Diğer moderatörler de etiketlerseniz döneriz dediği için etiketliyorum yani bilmiş tavıra girmenize gerek yok burası forum ortamı ki herkesin hatası olur önemli olan düzeltmek karşıdaki anlamıyorsa trollemek için gelmiştir.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
ya kardeşim konuyu düzelttik sen anlamıyorsun ama boş yere tehdit ediyorsun olmaz böyle.

tamamda nasıl düzelticez bi söylermisiniz acaba?

M

Murat Burç

SDN Okuru
HOCAM CEVABINIZ İÇİN SAĞOLUN AMA BEN KONUYU OLUŞTURURKEN HATA YAPMADIM AMA ŞUAN TEHDİT EDENLER VAR.
Gerekli uyarılar moderatörler tarafından yapılır. Üyelerin görevi raporlamaktır. Moderatör konunu düzenlemiş. Dikkate alma kimseyi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkürler Hocam.

hocam bişey daha sorcam gpu yanarsa zarar görürmü bilgisayar?
Ekran kartını değiştirmen gerekir.
Diğer parçalar büyük ihtimal zarar görmez.
Ekran kartı bilgisayarın en pahalı parçası olur hiç şaşmaz. Ona göre sen hesapla.
Böyle belirsiz sorulara sorarak kimseden doğru düzgün cevap alamazsın.
Önce bilgisayarının özelliklerini öğren. Sonra Hw monitör olur, msı afterburnr olur (ayarlaması bir tık zor. msı afterburnere osd rehberi yaz izle ayarla) oyun içinde sıcaklıkları gör. Afterburner yalnızca oyun için çalışır. Hw monitör her türlü sıcaklıkları gösterir.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
çok teşekkürler hocam.