Soru anakart tümleşik ram

Bu konuyu okuyanlar

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137

alacağım bilgisayar bu max bütçem taksit ile alıcam bazı insanlar bu laptopun ram birleşik diyorlar bilginiz var mı ?

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47

alacağım bilgisayar bu max bütçem taksit ile alıcam bazı insanlar bu laptopun ram birleşik diyorlar bilginiz var mı ?
bende aynı özelliklere sahip 14 inç lenovo var, ram lehimli (birleşik). bunda belki öyle olmayabilir, 15.6 inç olduğu için. aynı laptop trendyol'da 9300 tl.

Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca hp model TN panele sahip. benim size aşağıda önereceğim lenovo IPS panele sahip ve daha güzel görüntü verecektir. ayrıca bir tane daha boş RAM slotu bulunmakta soru-cevap kısmında yazdığına göre.

Son düzenleme:

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
bende aynı özelliklere sahip 14 inç lenovo var, ram lehimli (birleşik). bunda belki öyle olmayabilir, 15.6 inç olduğu için. aynı laptop trendyol'da 9300 tl.

ayrıca hp model TN panele sahip. benim size aşağıda önereceğim lenovo IPS panele sahip ve daha güzel görüntü verecektir. ayrıca bir tane daha boş RAM slotu bulunmakta soru-cevap kısmında yazdığına göre.

peki yazılım ve ufak render işleri için uygun mu

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
render işi için harici ekran kartlı modellere yönelin. yapar mı yapar ama uzun süreleri göz önüne alın.

bu tarz laptoplar genelde ofis, internet amaçlı satılıyor genellikle.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137

freedos istemiyorum

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
freedos istemiyorum
çok önemli bir şey değil freedos olup olmaması. 30-40 tl'ye windows 10-11 lisansı alırsınız, olur biter. ben şahsen öyle yaptım. 4-5 yıldır kullanıyorum, sorun yaşamadım. aynı şekilde microsoft ofis yazılımı da aldım, 1 yıldır kullanmaktayım, sorun yaşamadım bunda da.