Anakart tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

sadece size tavsiyem mutlaka görerek alın. Vatandan alıyorsanız ölü piksel testi yaparak alın.
Ben öyle yaptım ilk monitörde 1 adet ölü pixel vardı. Başka kutu istedim onu da test edip öyle aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle 2 monitör var indirimde kaliteli bunlar nasıl o önerdiğiniz samsung markayı çoğu forumlarda filan kötülemişler ayaklarından ve düğmelerinden dolayı kötü ve elde kallıyor diyr ilk bende onu alacaktım ama soğudum biraz

met 35

Rektör
Palit, 12 volttan 210 watt civarı çeker. Elndeki powewr 112 volttan ,bakmadım ama en az 550 watt verir. Yani bu power yeter. Ancak bi şartla,overclock yapmayacaksın.Çünkü, overclock ile bu işlemciler aşırı volt çekmeye başlarlar. Yani overclock yapmamalısın. O zaman garanti veremem.

Palit, 12 volttan 210 watt civarı çeker. Elndeki powewr 112 volttan ,bakmadım ama en az 550 watt verir. Yani bu power yeter. Ancak bi şartla,overclock yapmayacaksın.Çünkü, overclock ile bu işlemciler aşırı volt çekmeye başlarlar. Yani overclock yapmamalısın. O zaman garanti veremem.
Hocam peki overclock yapmadan bios ekranından ram hızı arttırılabiliyor mu o zaman değişir mi

met 35

Rektör
Evet, monitör işi uzmanlık alanım değil.Biraz yurt dışı sitelere bakınarak tavsiye de bulundum. Sende iyice bi araştır,yani.

SDN Son Haberler

Son mesajlar