Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
44724.jpg


Anadolu Üniversitesi lisansüstü başvuru sonuçları açıklandı. Yapılan açıklamada yüksek lisans ve doktor sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.
Anadolu Üniversitesi tarafından lisansüstü eğitim programları hakkında bir duyuru yayımlandı. Üniversitenin internet sitesinden yayımlanan duyuruda, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi lisansüstü programlara başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Bu kapsamda yüksek lisans ve doktora başvuru sonuçları adaylara duyuruldu.
Duyuruda 4 enstitünün yüksek lisans sonuçları için sayfaları belirtildi. Enstitülerin ana sayfalarında başvuru sonuçlarına ilişkin listeler yer alıyor. Uzaktan eğitim, örgün öğretim, tezsiz yüksek lisans, tezli yüksek lisans ve doktora programlarına ait tüm sonuçları bu sayfalarda yer alıyor.
Anadolu Üniversitesi yüksek lisans ve doktora başvuru sonuçları Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Güzel Sanatlar Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından ayrı ayrı yayımlandı. Adaylar aşağıdaki bağlantıda başvuru yaptıkları enstitünün sayfasına girerek ilgili sonuçlara ulaşabilir. Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Kaynak: MyMemur.com
 

Son mesajlar

Üst