Amnesia Re-Collection Paketi Steam'de Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Frictional Games tarafından geliştirilen korku-puzzle türünde bir oyun serisi olan Amnesia, Re-Collection paketiyle steam mağazasında yayınlandı.

Paket içeriği şu şekilde :
Amnesia : The Dark Dercent
Amnesia : Rebirth
Amnesia : A Machine for Pigs

Oyunları teker teker almak yerine, bu paket üzerinden alırsanız %20 oranında bir tasarruf etmiş oluyorsunuz. Paketin şu anki fiyatının makul olduğunu düşünüyorum fakat indirim beklenebilir.

1614503651256.png

Size tavsiyem steamden paketi almayı düşünüyorsanız almadan önce Epic Games kütüphanenizi kontrol edin, Epic Games Store'da bu paketteki 3 oyundan 2 si ücretsiz olarak verilmişti.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Frictional Games tarafından geliştirilen korku-puzzle türünde bir oyun serisi olan Amnesia, Re-Collection paketiyle steam mağazasında yayınlandı.

Paket içeriği şu şekilde :
Amnesia : The Dark Dercent
Amnesia : Rebirth
Amnesia : A Machine for Pigs

Oyunları teker teker almak yerine, bu paket üzerinden alırsanız %20 oranında bir tasarruf etmiş oluyorsunuz. Paketin şu anki fiyatının makul olduğunu düşünüyorum fakat indirim beklenebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 141353

Size tavsiyem steamden paketi almayı düşünüyorsanız almadan önce Epic Games kütüphanenizi kontrol edin, Epic Games Store'da bu paketteki 3 oyundan 2 si ücretsiz olarak verilmişti.
Ben bunu Epic Games kütüphaneme eklemişim fakat hatırlamıyorum bile. Gerçi ne zaman beleş oyun bulursam direk kütüphaneme ekliyorum. ?