Amerikaya yolculuk (+15)

Bu konuyu okuyanlar

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Günün birinde İstanbul da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım. demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum. demiş. Kaptan, Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy
-Beşiktaş vapuru.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Muahahah :D :D
Sarışın olunca böyle oluyo işte.. :} :}
Bir gerçek var adam kızı fena kandırmış. :p :)

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sadece sarışınlarda değil demekki sorun siz erkeklerde az değilsiniz hani (&)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
too_late dedi ki:
Sadece sarışınlarda değil demekki sorun siz erkeklerde az değilsiniz hani (&)

Sorun bizde değil...

Sorun bizi bu tür şeyleri yapmak zorunda bırakan kızlarda !!! :D :D :D

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
:) :) hehehe muhahahaha hatta zuhahahahah

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
süpermiş ya ama Allahtan kaptan bulmuş kızıda kız mevzuya uyanmış yoksa o uzun bir süre amerika yolunda ilerleyebilirmiş :D

dnzz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazıııkk yazııık ne diyim :D:D:D:D