Amerikan askerinin taliban ile çatışması ( Kask Kamera )

Bu konuyu okuyanlar

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Evet,şuan Amerikanın demokrasi getirdiği Afganistan'da sıradan bir günü izliyoruz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Evet,şuan Amerikanın demokrasi getirdiği Afganistan'da sıradan bir günü izliyoruz.

Video 8 yıl öncesine ait dostum..

Taliban savaşından görüntüler , taliban grubunun nasıl birşey olduğunu biliyorsundur heralde..

Günümüz afganistanını izlemek için

Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Mühimmata bak harca babam harca. Zaten Amerika nereye girerse orasının anasını ağlatıp çıkıyor.
Askerin eldivenine bakın, Amerikan askerleri de çok saygın oluyor(!)
Screenshot-2020-07-08-16.10.21.png

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
En büyük asker bizim asker...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
değerli madenler için Afgan halkını katlettiler kaçırttılar talibanı abd yaptı sırf rusya oraya çökmesin diye kontrolünü kaybetti.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
değerli madenler için Afgan halkını katlettiler kaçırttılar talibanı abd yaptı sırf rusya oraya çökmesin diye kontrolünü kaybetti.

Hocam taliban , el kaide , hizbullah bunlar çok büyük terörist gruplarıdır , bunların vpn ile girilebilen yabancı sitelerde ki infaz görüntülerini izleyebilirsin.

Bomba saldırılarını izleyebilirsiniz ,taliban dediğimiz örgüt afganistan da eğitim gören kız çocuklarını engelledi ve infaz etti ..

Resmi kaynaklarda biz de bu bahsettiğim örgütleri terörist olarak görüyoruz .

Biz nasıl PKK gibi teröristler var onlarda da taliban,el kaide saldırıyor..

Bunlar suni islamcı gruplar ve en büyük terörist olarak geçerli benim için , ama abd talibanın yuvasına kadar çöktü , neredeyse temizlendi .

Zaten afganistan da Abd merkezli UNICEF aktif olarak hastanelerde çalışıyor ve halka yardım etmeye devam ediyor , yukarı da arkadaşa attığım video da görebilirsin

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Jack Reis bilmez. Amerikanın gerçek yüzünü.

Etrafımızda hangi ülkeye bakarsan bak bir terör örgütü veya ayrılıkçı grup varsa arkasında kesinlikle Amerika vardır.

Sırf Rusya Sömürmesin diye taaa 2001'li yıllarda girdi Afganistan'a Amerika yıl 2021 olacak 20 yıl bir ülkede ne yaparsın ? Böyle savaş mı olur. Ayrıca adama sormazlarmı Sanana Afganistan'ın özgürlüğünden demokrasinden diye. Aynı şey Irak içinde geçerli. Şimdi Suriye içinde geçerli. Bu ülkere kapağı atıyorlar Petrol yataklarına çöküyorlar üstüne ülkeyi kendine borçlandırıyor sömürüyorda sömürüyor bir daha. Daha geçenlerde Irak'ta İran devrim muhafızları lideri öldürüldüğünde Irak meclisi bizim topraklarımızda savaş istemiyoz artık çıkın ülkeden diye meclis kararı aldı.

Trump çıktı 35 milyar Dolar yaptığım arcamayı bana ödeyin çıkalım diye. Amerika'yı kimse çağırmadı kaç yıldır oranın petrolüne çöktü. Üstüne heryeri yaktı yıktı. O binaları tekrar Amerikalı firmalara sıfırdan faiş fiyatlarla yaptırtıyor. Silah satıyor hemde çıkmıyor.