Amerika’dan alınan iphone x batarya değişimi ?

Bu konuyu okuyanlar

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba 2 sene önce Amerikadan iphone x cihazını almıştım gayette güzel kullanıyorum fakat artık batarya ömrü baya azaldı bende Akasya Apple Store’a gittim ve sordum fakat ne yazıkki bu serilere yurtdışından alındışı için ücretli dahi bakamayacaklarını aynı şekilde yetkili servislerinde bakamayacağını en yakın ab üyesi ülkeden yardım alabileceğimi söylediler .. bende yakın zamanda yurtdışına çıkmayacağım Türkiyede nasıl bir yol izleyebilirim orjinal batarya olsun istiyorum birde ** Spigen’in 27w hızlı şarj aletini alacağım bu yeni taktıracağım (önereceğiniz) bataryayı buna göre önerirseniz sevinirim .

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Orjinal bataryayı kendin temin edip güvendiğin bi telefoncuda yaptırmanı öneririm

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fakat hiçbiryerde bulamadım orjinal batarya Apple store çalışanlarıda biz ve yetkili servislerimiz dışında daha orjinal batarya görmedik dediler ondan biraz çekintim

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Appledan temin et satın almak istediği belirt o şekildedemi vermiyolar

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple’ın öyle bir servisi yok ne yazık ki parça satın alamıyoruz

CMD.MeDuSa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şöyle bişeyde yapabilirsin biraz zahmetli olur ama ginede bi fikir tr garantili bi iphone x kullanan biri varmı çevrende güvenebileceğin arkadaşın olur akraban olur garantisi bitmeye yakın olursa daha iyi olur neyse telefonu buldun varsayıyorum o teli gönderin batarya diğişimi için ama eski bataryayıda size geri göndermelerini özellikle belirtin hatta cihazı göndermeden arayıp bilgi alın geri gönderecekleri söylerlerse gönderin batarya değişip geldiğinde gidin bi telefoncuya yeni bataryayı söküp senin tele taksınlar değişim için gönderilen bataryayıda gene o tele takarlar olur biter telefoncuya ücreti sen ödersin tabi

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani mantıklı bit fikir ama öyle bi durum da yok şuanlık :) teşekkürler yinede bana hani orjinal nerde bulabilirim bu tarz tavsiye veren olabilirse çok sevinirim

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fakat hiçbiryerde bulamadım orjinal batarya Apple store çalışanlarıda biz ve yetkili servislerimiz dışında daha orjinal batarya görmedik dediler ondan biraz çekintim

google'la arat orda vardır ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

burda bulursun

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim internettende baktım 100 tl den 500 tl ye kadar batarya var hepside orjinal yazmış ama kesin orjinal olup olmadığını anlayamıyorum bundan dolayı fake bataryada takmak istemiyorum

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim internettende baktım 100 tl den 500 tl ye kadar batarya var hepside orjinal yazmış ama kesin orjinal olup olmadığını anlayamıyorum bundan dolayı fake bataryada takmak istemiyorum

ben tel iphone x aldım çok güzel

ben ordan aldım iphone x batarya güzel kullanılıyor

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi batarya banada gönderebilir misin sarıcı falan ? Eğer yasak değilse marka paylaşımı yeni katıldım bilmiyorum

ben tel iphone x aldım çok güzel

ben ordan aldım iphone x batarya güzel kullanılıyor
Hangi batarya link atabilir misin ?

Son düzenleme:

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hangi batarya banada gönderebilir misin sarıcı falan ? Eğer yasak değilse marka paylaşımı yeni katıldım bilmiyorum

Hangi batarya link atabilir misin ?

Burakolug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İPhone X kullanıcısıyım bataryam bitti aynı dert bende de var . ben bugün görüştüm Apple yetkilisi ile fatura ile değişim yapılabilir diye söylediler fakat fatura da yok . Mecbur yan sanayi alacağım ya da satacağım sizin öneriniz var mı ? Değişen var mı acaba ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhaba 2 sene önce Amerikadan iphone x cihazını almıştım gayette güzel kullanıyorum fakat artık batarya ömrü baya azaldı bende Akasya Apple Store’a gittim ve sordum fakat ne yazıkki bu serilere yurtdışından alındışı için ücretli dahi bakamayacaklarını aynı şekilde yetkili servislerinde bakamayacağını en yakın ab üyesi ülkeden yardım alabileceğimi söylediler .. bende yakın zamanda yurtdışına çıkmayacağım Türkiyede nasıl bir yol izleyebilirim orjinal batarya olsun istiyorum birde ** Spigen’in 27w hızlı şarj aletini alacağım bu yeni taktıracağım (önereceğiniz) bataryayı buna göre önerirseniz sevinirim .
Gürgençler Apple servisi var.Yurtdışı cihazının faturası varsa faturayla git sana yardım ederler.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Deji bataryayı öneririm.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Burakolug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Faturası yok hocam .deji yada fujipower arasında kaldım

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bunu yurt dışından alınan tüm telefonlar için mi yapıyorlar yoksa belli ülkelerden alınan belli serilerde mi yapıyorlar ?

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Yurt dışından aldığın için türkiye garantili değil aslında yinede tamir etmeleri lazım.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
İmkanı yok orjinal batarya bulamazsınız. Ancak ikinci el içinden çıkmış bozulmuş telefonda olabilir. Ayrıca faturası varsa hepsi bakmak zorundalar çünkü apple uluslararası marka en kötü şikayet edersiniz. Alternatif batarya olarak deji var ama ilerde deforme olur mu bilmiyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Hiç bir yer hiçbir şekilde kabul etmezse orijinal bataryayı alıp telefoncuya taktırabilirsiniz.

Burakolug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sanırım 1 yıl garantili modellerde onarım yapılıyor yani Amerika cihazlarında olmuyor fatura talep ediliyor

Orijinal batarya satışı yoktur

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
deji var orijinal ayarında orjinal diye kelime yok orijinal o...
orijinal parasından ucuza max.

Burakolug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aynen deneyeyim inşallah güzel çıkar kötü yorumlarda yok değil

Reaksiyon puanı
7,997
Aynen deneyeyim inşallah güzel çıkar kötü yorumlarda yok değil
Deji , orjinalden sonra alınacak en kaliteli markadır. Ben Galaxy S5 için aldım orjinal bataryası varken 4 saat civarı ekran süresi veriyordu deji ile 5 saat'e çıktı. Şaşırtıyor sonucu cidden.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kötü yorumları çakmacılar yazıyor onların taktığı patlıyor