Laptop Amd Ryzen 4800h ? İntel i7 9750h ?sizce hangisi alalım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Uyumsuz-Sami

Asistan
AMD Ryzen 4800H varken intel almak vizyonsuzluk ve 10.nesil ısınması ile efsane olucak...
ayrıca fanlar ters değil tasarımı sen mi yaptın?
Yok hocam çalıştırdım fan 1 dışarı hava atarken diğer içeri alıyor ondan dedim :)
fanları sökdüm bakdım ters takılmış illa tasarım benim yapmam gerekmezki bu işde ekmek yiyom sonuçda bilgim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/asus-fa...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TYNJ9 bu bilgisayarı aldım ben de bakalım hayırlısı olur inşallah . Amacım uzun yıllar kullanmak bir aksilik olmazsa.
hayırlı olsun hocam kasa çok sağlam emin ol :)

ZevkiSefa

Üyecik
teşekkür ederim , daha güzelleri sizin olsun .

Yok hocam çalıştırdım fan 1 dışarı hava atarken diğer içeri alıyor ondan dedim :)
fanları sökdüm bakdım ters takılmış illa tasarım benim yapmam gerekmezki bu işde ekmek yiyom sonuçda bilgim var

hayırlı olsun hocam kasa çok sağlam emin ol :)
teşekkür ederim size de . Coil whine falan duydunuz mu hiç ?

bir de sürekli pilde dahi nvdia grafik kartı çalışıyor . güç tasarrufunu seçmiş olsam bile böyle . amd nin entegre grafik kartına mı geçemiyor acaba ? eski amd ekran kartlarında hangi uygulamanın hangi kart ile çalışacağını bile seçebiliyorduk . Bunda böyle birşey göremedim . Bunun Bir ayarı mı var acaba?

Son düzenleme:

Uyumsuz-Sami

Asistan
teşekkür ederim , daha güzelleri sizin olsun .

teşekkür ederim size de . Coil whine falan duydunuz mu hiç ?

bir de sürekli pilde dahi nvdia grafik kartı çalışıyor . güç tasarrufunu seçmiş olsam bile böyle . amd nin entegre grafik kartına mı geçemiyor acaba ? eski amd ekran kartlarında hangi uygulamanın hangi kart ile çalışacağını bile seçebiliyorduk . Bunda böyle birşey göremedim . Bunun Bir ayarı mı var acaba?
bu cihazlar oyun için dizayn edilmiş güç tasarrufun yapsan işe yaramaz zaten oyun çalışmazken amd aktif çalışıyor + nvdia denetim masasında ayarlar mevcut hangisi kulllanmak gerekdigi ama unutma bu cihaz çift fan var tek fan değil.

ZevkiSefa

Üyecik
bu cihazlar oyun için dizayn edilmiş güç tasarrufun yapsan işe yaramaz zaten oyun çalışmazken amd aktif çalışıyor + nvdia denetim masasında ayarlar mevcut hangisi kulllanmak gerekdigi ama unutma bu cihaz çift fan var tek fan değil.
Sizin bilgisayar alt ızgaralarının resmini paylaşır mısınız acaba ?

mertugral

Üyecik
Asus FA506IV-AL064 AMD Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD RTX2060 FreeDos 15.6" FHD bu modeli bulabileceğim yer var mı ? Hiç bir yerde yok görünüyor. 1660ti lı ekran 60hz olan modeller var

Son düzenleyen moderatör:

Kartal03

Üyecik

Son mesajlar