Amd R7 250 250 Watt Güç Kaynağı İle Çalışırmı??

Bu konuyu okuyanlar

ManWithABow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Size Bir Sorum Olacak :) Eğer 250Watt'Lık Kasama Amd R7 250 Takarsam Birşey Olurmu?
Günlerdir Araştırıyorum Ama Hala Bulamadım Arkadaşlar
Cevap Verirseniz Çok Sevinirim :)
Sistem Özelliklerim:

Anakartım:
msi G41M P33 COMBO (MS-7592)

İşlemcim:
Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz

Ekran Kartım:
Nvidia Geforce 210 = GT218

İşte Durum Bu Uyar Mı Sizce Yoksa Sadece Saçmalıkmı Lütfen Yazın Aynı Zamanda
Yeni Nesil Oyunları Kaldırır Mı Full HD olmasına Gerek Yok
720p Olsun Hatta Daha Düşük Bile Olabilir Ama Akıcı Bir Fps De Oynayabilirmiyim
Cevaplarsanız Çok Sevinirim

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar Size Bir Sorum Olacak :) Eğer 250Watt'Lık Kasama Amd R7 250 Takarsam Birşey Olurmu?
Günlerdir Araştırıyorum Ama Hala Bulamadım Arkadaşlar
Cevap Verirseniz Çok Sevinirim :)
Sistem Özelliklerim:

Anakartım:
msi G41M P33 COMBO (MS-7592)

İşlemcim:
Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz

Ekran Kartım:
Nvidia Geforce 210 = GT218

İşte Durum Bu Uyar Mı Sizce Yoksa Sadece Saçmalıkmı Lütfen Yazın Aynı Zamanda
Yeni Nesil Oyunları Kaldırır Mı Full HD olmasına Gerek Yok
720p Olsun Hatta Daha Düşük Bile Olabilir Ama Akıcı Bir Fps De Oynayabilirmiyim
Cevaplarsanız Çok Sevinirim
çalışmaz

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
En az 500 wattlık psu alman lazım kasa ile alakası yok yani psu yani power supply

Kardeşim kusura bakma ama 65w güç tüketen bir kart için 500w lık bir power çok fazla. 250w bile o kart için yetecektir, tabi 12v kanalından gelen watt ve amper gücü fazla ise.

ManWithABow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 11110Arkadaşlar etikete Tekrar Baktım Peek 280W Yazıyor Fotoğrafı Gönderiyorum
vE7ERm.jpg
[/url]

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Ben demiyorum hocam sitesinde öyle yazıyor
Bkz. (SAPPHIRE R7 250 1GB GDDR5 WITH BOOST)
84b54b2719d87e38265115f965a3a54f.jpg

Yahu yalan onlar ben 9800GT 256 bit ekran kartı ve frisby 230w güç kaynağı ile saatlerce Crysis 2 oynadım :D
[MENTION=458892]ManWithABow[/MENTION],

İşlemci anakart harddisk sayısı dvdrom sayısı kasadaki fan sayısı kasadaki ram ve ddr kaç olduğu bana bunları söyle sana yetip yetmeyeceğini kesin olarak söyleyeyim. Güç kaynağın iyi değil ama o karta yetecek güçte.

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yahu yalan onlar ben 9800GT 256 bit ekran kartı ve frisby 230w güç kaynağı ile saatlerce Crysis 2 oynadım :D
[MENTION=458892]ManWithABow[/MENTION],

İşlemci anakart harddisk sayısı dvdrom sayısı kasadaki fan sayısı kasadaki ram ve ddr kaç olduğu bana bunları söyle sana yetip yetmeyeceğini kesin olarak söyleyeyim. Güç kaynağın iyi değil ama o karta yetecek güçte.
9800 gt ile bu bir değil

ManWithABow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Açıkçası Konuşmak Gerekirse Ben Bu İşlerde Çok İyi Değilim Ama Ramin Kaç Ddr Olduğunu Falan Biliyorum Ramimin 1 tane 4GB DDR3 kasadan Bakınca Low Profile Gözüküyor Ama
Kasamda İşlemci Soğutucusundan Fazla Bir Fan Yok Söylediklerin Bütün Bileşenlerden 1 Tane Var Kasa Hariç Sanırım Çok Saçma Oldu Ama

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam Açıkçası Konuşmak Gerekirse Ben Bu İşlerde Çok İyi Değilim Ama Ramin Kaç Ddr Olduğunu Falan Biliyorum Ramimin 1 tane 4GB DDR3 kasadan Bakınca Low Profile Gözüküyor Ama
Kasamda İşlemci Soğutucusundan Fazla Bir Fan Yok Söylediklerin Bütün Bileşenlerden 1 Tane Var Kasa Hariç Sanırım Çok Saçma Oldu Ama
Aynı Zamanda Eğer Bilgisayrım Reddederse NE Yapmalıyım Bilgisayara Ne Eklemeliyim ? Power Supply +Kasa Olarak [h=1]IGMATEK ASGARD 381 PURE BLACK EDITION 500W almayı Düşünüyorum :)[/h]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynı Zamanda Eğer Bilgisayrım Reddederse NE Yapmalıyım Bilgisayara Ne Eklemeliyim ? Power Supply +Kasa Olarak [h=1]IGMATEK ASGARD 381 PURE BLACK EDITION 500W almayı Düşünüyorum :)[/h]

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hocam Yani Reddedecek Diyorsunuz :)

Reddetme diye bir olay yok. Sadece yük halinde kapatabilir. Ama öyle bir olay olacağını sanmıyorum. Ama paran varsa güç kaynağı al rahat rahat kullan. Ben turşu güç kaynaklarıyla neler neler yaptım ama burda kötü örnek olmak istemiyorum :)