AMD işlemci Çift Amd Ekran Kartı Harici Ekran Kartına Geçmiyor

mtemel69

Üyecik
Hp pavilion 2qg07ea modelini aldım , 16 Ram 512 sabit 4 gb harici ekran kartı var sabit r7 harici r5 radeon 530 grafik kartı , Öncelikle lol de farmın yanında 40 Fps almaktayım , Onuda radeon ek ayarlar güçte performansa aldığım halde öle driverları yükledim , Onda herhangi bir sıkıntı yok , Pubg intaalizing yani karakter kısmına girmiyor , görev yöneticisini açtığım zamanda , Gpu 1 yani r7 ekran kartı 512 yük binmiş , Gpu2 hariciye yük 0 oluyor haliyle oyuna giriş yapip oynayamıyorum bu konuyla ilgili , Yardımcı olabilicek arkadaşlar varsa çok sevinirim genellikle hp leptoplarda bu böle oluyor çift amd ekran kartı vs dede olabilir , Sorunu yaşamış arkadaşları yardımcı olmalarını bekliyorum iyi günler .
 

Elyr

Asistan
Hocam iade et bence :D Çünkü HP hem soba görevi görüyor hem Radeon 530 iyi hoş ama sıkıntılı laptopta AMD.
Ne kadara aldınız? 3500 falan ise iade etip üstüne ekleyip MX 150'li laptop alın bence.
 

mtemel69

Üyecik
1 ay olmadı iade alırlar mı bilmiyorum , Özelliklerine bakınca o fiyatta yakalayamam diye düşünüyorum.
 

mtemel69

Üyecik
Onu yaptım , Şöle göstereyim size GPU 1 yani R7 %100 çalışırken GPU 2 R5 4 GB olan ekran kartına yük binmiyor , Oyunda kasma mevcut , Radeon ayarları yüklü güç özelliklerinden grafik geçişleri radeon ek ayarlardan hepsi ayarlı , Ama GPU 2 4 GB ekran kartını hala aktif edemiyorum . Özellikle şu durumu yaşamış arkadaşlar mesaj atsın . İnternet ve forumlarda bu konuyla ilgili birşey bulamadım , Herkes yok güç seçeneğini aktif et felan diyorda bunlar zaten yapılı .
 

Ekli dosyalar

  • Adsız.png
    Adsız.png
    283.8 KB · Görüntüleme: 563

EinştayN

Profesör
basitçe anlatmak gerekirse,sistem diğerini devreye sokması için ekranın ilk ekran kartında yettiğini gördüğü için devreye almıyor olabilir diye düşünüyorum.
 

mtemel69

Üyecik
Pubg girmiyor pc , Karakter ekranına geçiş yok GPU 1 512 ekran kartı %100 çalışıyor gözüküyor.
 

Son mesajlar

Üst