AMD FX-8150'e İndirim Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
AMD FX-8150'e İndirim Geliyor

AMD'nin 8 çekirdekli işlemcisi FX-8150'nin fiyatlarında indirime gidiliyor. Intel'in Ivy Bridge tabanlı işlemcilerini piyasaya sunması ile beraber AMD, fiyata oynayacak gibi.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fiyat indirimi güzel yalniz benim gibiler icin kafa karistirici fiyat anlaminda degil..
Yeni bir sistem toplamak istiyorum ama suana kadar hep intel kullandim aslinda suankide iyi ama yeniligi severim..
Ama intelin yeni cikan Intel Core i7 3930K / 6x 3.2 GHz bu versiyonuyla Amd nin bulldozer 8 cekirdeklisi arasinda gidip geliyorum..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bence az bile. daha da inmesi lazım. hatta tüm fx işlemcilerin indirme girmesi lazım. intel bastı gidiyor, amd arkasından bakıyor. ancak fiyat kırarak pazarda tutunabilir.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Fusion Trinty işlemciler rekabetçi konumda çıkacakları için fx ler zaten fiyat kıracaktı bugün çıkan bazı testlerde A10 4600M ki 2.3 te çalışan turbo ile 3.0 çıkan bi işlemci HD 7660G ile GT540M ı geçiyosa AMD dersine çalışmıştır ve pazarda tutunamama gibi bir derdi yoktur tahminimce... AMD en iyi bildiği işi APU işine yoğunlaşmalı...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Fiyat indirimi güzel yalniz benim gibiler icin kafa karistirici fiyat anlaminda degil..
Yeni bir sistem toplamak istiyorum ama suana kadar hep intel kullandim aslinda suankide iyi ama yeniligi severim..
Ama intelin yeni cikan Intel Core i7 3930K / 6x 3.2 GHz bu versiyonuyla Amd nin bulldozer 8 cekirdeklisi arasinda gidip geliyorum..
i7 3xxx bir ürün alman mantıklı olur.