AMD FX-8150'e İndirim Geliyor

yildiz61

Doçent
Fiyat indirimi güzel yalniz benim gibiler icin kafa karistirici fiyat anlaminda degil..
Yeni bir sistem toplamak istiyorum ama suana kadar hep intel kullandim aslinda suankide iyi ama yeniligi severim..
Ama intelin yeni cikan Intel Core i7 3930K / 6x 3.2 GHz bu versiyonuyla Amd nin bulldozer 8 cekirdeklisi arasinda gidip geliyorum..

YellowRed

Rektör
bence az bile. daha da inmesi lazım. hatta tüm fx işlemcilerin indirme girmesi lazım. intel bastı gidiyor, amd arkasından bakıyor. ancak fiyat kırarak pazarda tutunabilir.

Fusion Trinty işlemciler rekabetçi konumda çıkacakları için fx ler zaten fiyat kıracaktı bugün çıkan bazı testlerde A10 4600M ki 2.3 te çalışan turbo ile 3.0 çıkan bi işlemci HD 7660G ile GT540M ı geçiyosa AMD dersine çalışmıştır ve pazarda tutunamama gibi bir derdi yoktur tahminimce... AMD en iyi bildiği işi APU işine yoğunlaşmalı...

engerex

Dekan
Fiyat indirimi güzel yalniz benim gibiler icin kafa karistirici fiyat anlaminda degil..
Yeni bir sistem toplamak istiyorum ama suana kadar hep intel kullandim aslinda suankide iyi ama yeniligi severim..
Ama intelin yeni cikan Intel Core i7 3930K / 6x 3.2 GHz bu versiyonuyla Amd nin bulldozer 8 cekirdeklisi arasinda gidip geliyorum..
i7 3xxx bir ürün alman mantıklı olur.