Amd ekran kartını güncelledikten sonra donuyor.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
196
Merhaba benim bilgisayarım hp15af106nt amd nin kendi sitesinden yükleyip güncelledim fare yi oynatınca donuyo düzeliyor sonra yeniden oluyor 10 saniyede 2 kez oluyor windows 10 pro güncel ekran kartının bizzat kendi driverını indirdim indirirkende güncelleme paketi 3 tane vardı 1 tanesı demo ama üst version bi tanesi benim indirdiğim denenmiş sıkıntı yok diğeride professionel driver oda denenmiştir büyük ihtimallen çok kasıyor yazdıysam helal olsun bana lütfen açil yardım

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ddu ile silip sitesinden kurmayı dene... Olmaz ise temiz format at. Amd eski ekran kartları resmen defolu :(

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Merhaba benim bilgisayarım hp15af106nt amd nin kendi sitesinden yükleyip güncelledim fare yi oynatınca donuyo düzeliyor sonra yeniden oluyor 10 saniyede 2 kez oluyor windows 10 pro güncel ekran kartının bizzat kendi driverını indirdim indirirkende güncelleme paketi 3 tane vardı 1 tanesı demo ama üst version bi tanesi benim indirdiğim denenmiş sıkıntı yok diğeride professionel driver oda denenmiştir büyük ihtimallen çok kasıyor yazdıysam helal olsun bana lütfen açil yardım
Önce windows update'i kapat sonra DDU ile sil ve yine amd driver'ını yeniden yükle. Muhtemelen düzelir

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
benim anladığım update sonrası fps düşmüş aynısı bendede olmuştu arama kısmına aygıt yöneticisi yaz açılan pencerede görüntü bağdaştırıcıları ekran kartına sağ tık yap o pencereden güncellemeyi geri al gibisinden bişey olması lazım ben böyle yapmıştım olmuştu.