Soru Amd Ekran Kartı Sürücüsü Güncellerken Eski Sürücüyü Kaldırmalı Mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar merhaba ben donanımımdaki bi problemden dolayı ekran kartı sürücümü güncellemek istiyorum fakat bi sorum var
Yeni sürücüyü yüklemeden önce eski sürücüyü silmem gerekir mi?
Daha önce bunun cevabını "Eski sürücünün üstüne kurabilirsin" olarak aldım fakat biraz araştırdığımda bazı yerlerde silmem gerektiği yazıyordu
Kesin olarak sorun çıkmaması için ne yapmam gerekiyor? Silmeli miyim,Silmemeli miyim?
Teşekkürler

Ekran kartı;
AMD Radeon HD 6570

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Arkadaşlar merhaba ben donanımımdaki bi problemden dolayı ekran kartı sürücümü güncellemek istiyorum fakat bi sorum var
Yeni sürücüyü yüklemeden önce eski sürücüyü silmem gerekir mi?
Daha önce bunun cevabını "Eski sürücünün üstüne kurabilirsin" olarak aldım fakat biraz araştırdığımda bazı yerlerde silmem gerektiği yazıyordu
Kesin olarak sorun çıkmaması için ne yapmam gerekiyor? Silmeli miyim,Silmemeli miyim?
Teşekkürler

Ekran kartı;
AMD Radeon HD 6570
Evet, DDU aracı ile kaldırın.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Peki hiç ddu kullanmamış birisi olarak nasıl kaldırılacağı hakkında video izlemeli miyim yoksa kendim halleder miyim?
DDU kullanımı basittir. DDU'yu indirin, ardından ekran kartı'nı seçin ve sürücüleri kaldır deyin. Eğer takıldığınız bir yer olursa videodan faydalanabilirsiniz tabii ki ama kullanımı kolaydır.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
DDU kullanımı basittir. DDU'yu indirin, ardından ekran kartı'nı seçin ve sürücüleri kaldır deyin. Eğer takıldığınız bir yer olursa videodan faydalanabilirsiniz tabii ki ama kullanımı kolaydır.
Tamamdır ilgilendiğiniz için teşekkür ederim