Soru AMD Ekran Kartı İçin 2 Tane Denetim Masası Olurmu?

Bu konuyu okuyanlar

Falen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlığı yanlış yazmış olabilirim ama şunu sormak istiyorum ben suanda amd radeon hd 6500 series kullanıyorum ve bilgisiyarımda zaten amd catalsy control center var
ama ben pek beğenmediğim için gidip Radeon Software Crimson Edition Beta indirdim, buraya kadar herşey tamam ama acaba zaten pc de catalys oldugu için birde software yüklesem sorun olurmu yoksa yükleyebilirmiyim?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Başlığı yanlış yazmış olabilirim ama şunu sormak istiyorum ben suanda amd radeon hd 6500 series kullanıyorum ve bilgisiyarımda zaten amd catalsy control center var
ama ben pek beğenmediğim için gidip Radeon Software Crimson Edition Beta indirdim, buraya kadar herşey tamam ama acaba zaten pc de catalys oldugu için birde software yüklesem sorun olurmu yoksa yükleyebilirmiyim?
İndirdiğiniz sürüm daha yeni değil mi?

Falen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
catalys de çok az verim aldım mesela ben özel çözünürlük falan ayarlamak istiyorum ama malesef bulundurmuyor, acaba soruma cevap verirmisiniz

Falen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu onun üzerinde kuracaksınız.Olay bu.Eskisi gidecek,yenisi gelecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorumla ne alakası var ? Ben sana daha yeni bir sürüm mü indirdin diyorum.
neyin sürümünü sorduğunu anlamadım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan kuruyorum kurduktan sonra restart'a gerek varmı?

Falen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartını zaten yeni takmıştım driver oto gelmişti sonradan ben aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştığımda son sürüm oldugunu söyledi

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,921
Crimson'u kurarsanız CCC gider, yerine Radeon Ayarları adında Crimson'unki gelir. Bu arada DDU ile eski sürücüyü kaldırıp, yenisi kurmak daha mantıklı. Böyle yaparsanız iyi olur.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,547
DDU ile şuanki ekran kartı sürücüsünü kaldırıp AMD'nin sitesindeki ekran kartınıza ait en güncel WHQL sürümünü kurun. Sakın Driver Booster kullanayım demeyin.