AMD 7670 Driver Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. AMD Radeon 7670m (15.301 sürümü) Ekran kartına sahibim. FİFA18 ve COD WWII oynarken ekran kartımın 17.30 sürümünün olduğunu söylüyor ama ben hiçbir yerden ulaşamadım bu kaynağa. Bir fikri olan var mı ??

Ekte aldığım uyarıyı paylaşım. Yardımcı olursanız sevinirim.

upload_2017-11-19_21-17-29.png

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AMD Radeon HD 7670M için sürücüler

Bu linkteki sürüm 17.10 daha güncelini bulamadım.

Bu olmazsa birde bilgisayara Driver Programı yükleyip sürücüleri güncellemeyi dene.
Aslında Driver Booster kullanıyorum. Fakat ondan güüncelleme görünmüyor. Ayrıca Driver Genious kullanıyorum. DG sürücü güncellemesi buluyor ama bağlantı hatası diyip güncelleme yapmıyor. Anlamış değilim. :/
--- Gönderi Güncellendi ---
upload_2017-11-19_21-48-48.png

şimdide bu çıktı başıma :eek:

Péder

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Konuyla alakasız ancak aynı ekran kartı bende de var güncel oyunlarda performans nasıl? ben zayıf ekran kartı olduğunu düşündüğüm için eski oyunlar hariç hiç oyun yüklemedim (diğer bileşenler i7-3630qm-6gb ram)

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 30019

şimdide bu çıktı
Konuyla alakasız ancak aynı ekran kartı bende de var güncel oyunlarda performans nasıl? ben zayıf ekran kartı olduğunu düşündüğüm için eski oyunlar hariç hiç oyun yüklemedim (diğer bileşenler i7-3630qm-6gb ram)
aynı özellikler benimde. işlemci aynı yani .sadece 8gb ram var bende. fakat performans şahane çok şükür. önceden rezaletti ama format attım kendine geldi nasıl olduysa.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Display Driver Uninstal programı ile amd sürücüsünü kaldır ve radeon sitesinden Aynı modele uyumlu en son Driveri indir kurulumu yap.

Driver Güncelleme uygulamaları sağlam olmuyor. El ile temiz kurulum öneririm.

Péder

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ekli dosyayı görüntüle 30019

şimdide bu çıktı

aynı özellikler benimde. işlemci aynı yani .sadece 8gb ram var bende. fakat performans şahane çok şükür. önceden rezaletti ama format attım kendine geldi nasıl olduysa.
Teşekkür ederim cevabın için ben de genel performanstan memnunum ama eski oyunları full ayarlarda oynamak gayet normal geliyordu artık yeni oyunları da biraz denerim

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim cevabın için ben de genel performanstan memnunum ama eski oyunları full ayarlarda oynamak gayet normal geliyordu artık yeni oyunları da biraz denerim
denemeni tavsiye ederim. Bir tek COD WWII de kasıyor. onu da normal karşılıyorum. ama Shadow of war performansı takdir edilir düzeyde. tabi ayarları minimumda kullanmak koşuluyla :)
Display Driver Uninstal programı ile amd sürücüsünü kaldır ve radeon sitesinden Aynı modele uyumlu en son Driveri indir kurulumu yap.

Driver Güncelleme uygulamaları sağlam olmuyor. El ile temiz kurulum öneririm.
Şu an deniyorum sıfırdan kurulum yapmayı. AMD bileşenini kaldırdım tamamen. Ama AMD nin sitesinde 15.7 var bakalım güncelleme yapacak mı :/
sıfırdan kurdum güncelleme yaptım dosyaları yükledim ama aygıt yöneticisinde hala 15.30 görünüyor. delireceğim

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
denemeni tavsiye ederim. Bir tek COD WWII de kasıyor. onu da normal karşılıyorum. ama Shadow of war performansı takdir edilir düzeyde. tabi ayarları minimumda kullanmak koşuluyla :)

Şu an deniyorum sıfırdan kurulum yapmayı. AMD bileşenini kaldırdım tamamen. Ama AMD nin sitesinde 15.7 var bakalım güncelleme yapacak mı :/
sıfırdan kurdum güncelleme yaptım dosyaları yükledim ama aygıt yöneticisinde hala 15.30 görünüyor. delireceğim
AMD Radeon HD 7670M için sürücüler
Bir de bu bağlantıyı denermisin.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle işletim sistemin nedir?

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@FRosa W10 64bit
malesef hala aynı. Yükleme gerçekleşiyor ama sistemde hala 15.30 olarak görünüyor.
90-20 ve 6 mb lık yüklemeler yaptı, pc yi yeniden başlattı fakat açtığımda hala 15.30 görünüyordu
Arkadaşlar çok uğraştırdım sizleri ama pc deki son durumu sizlerle paylaşmak istedim. ben anlam veremedim açıkcası.

Adsız2.jpg

Adsız3.jpg

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Özellikelere gelmişsin zaten. Oradan sürücüyü güncelleştir de zaten güncelleme var ise o bulur.

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ona tıklayınca yok diyor. Anlamadım :/
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver booster'ı kullanıyordum normalde de ama bulamadı o da. Normalde onlarda yok diye bırakmıştım ama bu oyunlarda uyarı alınca şaşırdım. Var da neden görünmüyor hiç bir yerde diye.
Ayrıca verdiğiniz 2 bağlantıyı da inceledim ve dosyaları indirip kurmayı denedim. Değişen birşey olmadı. Kurulum başarılı oluyor ama Aygıt Yöneticisinde hala 15.301 görünüyor.

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uzak sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor Driver easy de :O

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver Genius güncellemeyi buluyor ama güncelle dediğimde bağlantı hatası veriyor. Zaten güncellemeyi bulan tek araç DG.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
DG'de çıkan driverın isimini googleda arat. Ve indir.

klavyedelikanlisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bende aynı sorun bilgisarım asus uzun zamandır linux kullanıyorum.son zamanlarda windows u ihtiyaçim var yükledim ama driverleri yükleyemiyorum hep hata veriyor

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
21.19.407.0 bu yazıyor ama bulamadım henüz. Yine de bakıyorum

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sadece ekran kartını mı yoksa bütün driverları mı yükleyemiyorsun ?