Soru Amazondan alış veriş yapılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597

RevSoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Olur güvenli site amazon trendyolda öneririm
trendyol'da 60 lira. Burası bütçeme göre olduğu için diyorum. Bir kaç yorum daha bekleyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tc kimlik istiyor. Vermek zorunda mıyım? 17 yaşındayım. 18 yaşından küçük diye sorun yaratmasın?

Son düzenleme:

OzdemirSeko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar. Kindfox Para Gözlü Otomatik Mekanizmalı Vegan Deri Erkek Kartlık Cüzdan (Siyah) : Amazon.com.tr: Moda

bu linkteki cüzdanı almak istiyorum. En ucuz amazonda. Daha yeni 1 aylık ücretsiz prime aldığım için 40 liraya geliyor ve kargo bedava sanırım. Benimde tam 40 liram var. Alırken bir sorun yaşar mıyım ? Türkiye den mi gelecek? Ayrıca kargo sorunu yaşar mıyım?
Kargo ve teslimat müthiş diyebilirim daha önce üniversite kitapları almak için vs kullandım 2 3 kez amazonu tc kimlik meselesinde 11111 şeklinde yazmayı dene bazı siteler zorunlu tutmuyor ama 1111 şeklinde yazınca da kabul ediyor burada da olabilir he ben kimlik vermiş miydim vermişimdir tam hatırlayamadım şimdi yalan olur ne söylesem ama site güvenli sorun olmaz diyebilirim:)

elatreiNN

ShiftDelete.net - Sosyal Medya Yöneticisi
SDN
Reaksiyon puanı
48
Merhabalar. Kindfox Para Gözlü Otomatik Mekanizmalı Vegan Deri Erkek Kartlık Cüzdan (Siyah) : Amazon.com.tr: Moda

bu linkteki cüzdanı almak istiyorum. En ucuz amazonda. Daha yeni 1 aylık ücretsiz prime aldığım için 40 liraya geliyor ve kargo bedava sanırım. Benimde tam 40 liram var. Alırken bir sorun yaşar mıyım ? Türkiye den mi gelecek? Ayrıca kargo sorunu yaşar mıyım?
Amazon belki de en güvenilir firmalardan biri. Kesinlikle bir korkun olmasın. Türkiye'den gelmese bile bir sıkıntı olmaz. Herhangi bir sorun yaşamazsın.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Amazon belki de en güvenilir firmalardan biri. Kesinlikle bir korkun olmasın. Türkiye'den gelmese bile bir sıkıntı olmaz. Herhangi bir sorun yaşamazsın.
Ürünleri aldım kutulaması kargolaması çok iyiydi. Özellikle kolay gelsin adlı kargo şirketi saat 10-11 arasında getirdi kargomu çok iyi oldu benim için. Diğer kargolar 3-4 gibi zor geliyor. Bundan sonra amazondan başka yerden sipariş etmem.

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Alabilirsin ben hep alıyorum sorun yaşanmıyor