Amazon'dan Aldığım Kulaklığın Garantisi

Bu konuyu okuyanlar

BarışAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Amazon'dan şu kulaklığı satın aldım. Bu kulaklığın garanti olayları nasıl olacak? Mesela Amazon bana gönderdiği zaman mı başlayacak garanti? Ya da ben alınca herhangi bir şey mi yapmalıyım? Beni bu konunun ve sürecin tamamı hakkında bilgilendirirseniz mutlu olurum.

BarışAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Peki bu kulaklık bozulsa, bende garantiye göndermek istesem ne yapacağım kabaca anlatır mısınız?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Amazon destek hattıyla konuşursun onlar iyi anlatır.
Yalan sölemiyim amazondan ürün almadım. Ama güvenebilirsiniz amazon'a. Üründe baya sağlam garantiye gitmez kolay kolay.

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
Ben almadım ama okumuştum. Amazon'a kargoluyorsun hatta arayıp söylersen kargo fişi gibi bir şey veriyorlar. Gidiyor bakıyorlar ediyorlar geliyor bu süreç bir ay sürebiliyormuş. Yani senden para çıkmıyor ama biraz uzun sürebiliyor süreç.

Reaksiyon puanı
4,101
Ben Amzaon'dan klavye aldım normal Hepsiburada gibi ürünün içinden garantiside çıktı.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Peki bu kulaklık bozulsa, bende garantiye göndermek istesem ne yapacağım kabaca anlatır mısınız?
Amazon dan mi band 3 almıştım 1 sene falan vardır herhalde açılmadı. Ben servis bilgisi almak için aradım Amazonu adamlar isterseniz iade yapalım dedi :) çok şaşırmıştım ama iade etmedim cihaz sonradan çalıştı