Amazon Prime Türkiye'de! Ücreti ne kadar olacak?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Amazon Prime’ın aylık ücreti 7.90 TL ama birçok platform gibi öncesinde ücretsiz 30 günlük bir deneme hakkı barındırıyor. Artık ülkemizdeki kullanıcılar Prime Video servisindeki dizi ve film gibi içeriklere erişim sağlayabilirken, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar ve çeşitli avantajlar elde ediyor. Kullanıcılar Prime üyeliğin avantajlarından yararlanarak ücretsiz ve hızlı kargo hizmetlerinden yararlanıyor. Bazı ürünlere uygun fiyata sahip oluyor. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon’da Prime’ın geçerli olduğu ürünlerde kargo bedava. Ertesi gün teslimat avantajı sunulurken, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de bazı bölgelerde aynı gün ücretsiz teslimat var.

Kimler Amazon Prime kullanmayı düşünüyor?

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Güzele benziyor, fiyatta uygun deneyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizi ve film çeşitliliği konusunda nasıl?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
7.90'a hem Twitch Prime, hem Amazon Prime, hem de Prime Video alıyoruz değil mi? Çok çok ucuz o zaman.

Dizi ve film çeşitliliği konusunda nasıl?
Hocam çok fazla çeşitlilik yok benim için. Yani bir Netflix değil ama yine bazı efsane diziler/filmler var. Sırf Mr. Robot için bile alınabilir.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Başlıkta "Amazon Prime Türkiye'de! Ücreti ne kadar olacak?" deyip cevabını ilk cümlede veren Editör gibi editör. Bunu sabah gazetesi haber yapsaydı haberin içinden fiyatı bulanaca akşam ederdik!

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Başlıkta "Amazon Prime Türkiye'de! Ücreti ne kadar olacak?" deyip cevabını ilk cümlede veren Editör gibi editör. Bunu sabah gazetesi haber yapsaydı haberin içinden fiyatı bulanaca akşam ederdik!
Haberin tahmini okuma süresi;
Geleneksel Medyanın Şirketleri: 5 dakika
SDN: 5 saniye :)

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bir ara kullandım içerik çok kısıtlı idi. Bu tip platformlarda son kullanıcı artık içeriğe bakıyor. Hangisi zengin ise oraya kayıyor.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Netflixe alternatif olması güzel insallah hbo max, disney+ ve huluda gelir

• Beğen
Reactions: STB
M

Murat Burç

SDN Okuru
Amazon prime hızlı ve bedava kargo, primea özel indirimler, amazon prime video, amazon prime gaming (twitch prime) ve bunda her ay hediye. Ben girdim bile deneyeceğim. Bedava ve hızlı kargo ayrıca prime
1600165324116.png

Ben aldım bile
Bu da videosu

kaan27kk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
netflixte izleyecek bişey yok diyenler için güzel olabilir
ben youtube premium üyesiyim size 1 ipucu
youtube premium ödeme yöntemini papara kart yaparsanız 17,99 TL nin 8,50 TL si anında iade
hadi gene iyisiniz :)

• Beğen

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ofis ve The Sopranos varmış. Sırf ikisi için bile geçerim buna ek olarak izlemek istediğim The Hand of God, Mr. Robot, Mad Men gibi birkaç farklı yapım da var. 8 TL olduğu için alınabilir bence.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Amazon Prime’ın aylık ücreti 7.90 TL ama birçok platform gibi öncesinde ücretsiz 30 günlük bir deneme hakkı barındırıyor. Artık ülkemizdeki kullanıcılar Prime Video servisindeki dizi ve film gibi içeriklere erişim sağlayabilirken, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar ve çeşitli avantajlar elde ediyor. Kullanıcılar Prime üyeliğin avantajlarından yararlanarak ücretsiz ve hızlı kargo hizmetlerinden yararlanıyor. Bazı ürünlere uygun fiyata sahip oluyor. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon’da Prime’ın geçerli olduğu ürünlerde kargo bedava. Ertesi gün teslimat avantajı sunulurken, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de bazı bölgelerde aynı gün ücretsiz teslimat var.

Kimler Amazon Prime kullanmayı düşünüyor?

fiyatı çok iyi yaa

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
  • Beğen

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Tabi, kullandıktan sonra kendi açımdan olumlu olumsuz yanlarını belirtirim:’)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle, özellikle uygun fiyata tek bir hizmet sunmaması açısından bayağı bir öne geçecek gibi
memnun kalırsam netflix'i bile iptal edebilirim...

• Beğen

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Netflix orijinal içeriklerini çok kaliteli bulamıyorum. İçlerinde güzel olanlar elbet var amaa onları da artık tükettiğimi düşünüyorum, artık pek girmiyordum. Kaliteli içerik açısından artık doyurucu gelmiyor bana kısacası, bu yüzden de aboneliğimi sonlandırma kararı aldım :)