Amazon.de den alacağım ürün kargo sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar amazon.de den ürün alacağım yaklaşık 85 euro fakat ups ile gönderirlerse ben biraz merkezden uzak olduğum için ups buraya dağıtıma çıkmıyor ve merkez de uzak . Bu ürün benim elime nasıl geçecek illaki merkeze mi gitmem gerekiyor ?

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
Ups evinize kadar gelmiyorsa Trendyoldan da alsanız amazon.de den de alsanız aynı şey :)

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar amazon.de den ürün alacağım yaklaşık 85 euro fakat ups ile gönderirlerse ben biraz merkezden uzak olduğum için ups buraya dağıtıma çıkmıyor ve merkez de uzak . Bu ürün benim elime nasıl geçecek illaki merkeze mi gitmem gerekiyor ?
Maalesef oraya gitmen lazim ?

einsteinguwen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yaklaşık 2 hafta önce amazon.de den New balance ayakkabı aldım. İngiltereden yola çıktı, 3-4 gün sonra australia global post'tan mail geldi gümrük işlemlerinizi yapabilmemiz için tc kimlik numaranız gerekiyor diye. Amazon aradım, güvenilir mi diye, evet gümrükten geçmesi için gerekli dediler. Sonra kargo hareketini amazon da göremez oldum. Bundan 3-4 gün sonra yurtiçi kargodan mesaj geldi aramex kargonun bugün tarafınıza teslim edilecektir diye. Ve yurtiçi kargo ile geldi. Ayrıca bulunduğum yerde hem amazon un kendi teslim ekibi AGT kurye, hem de UPS kargo varken yurtiçi ile geldi. Toplam 7-8 günde geldi sanırım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
merak ettim amozon de dahamı uygun ? diğer sitelere göre