Soru Amazfit hangi markaya ait? Xiaomi mi

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Arkadaşlar amazfit saat nasıldır hangi markaya ait xiaomi mi oppo mu Oneplus mı?

Gtr3 pro güzel saate benziyor

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Amazfit, 2014 yılında kurulan Huami Co., Ltd. bünyesindeki giyilebilir cihazlar markasıdır. Huami Co., Ltd. Çin merkezlidir ve ürünlerini Çin'de üretmektedir.

Herhangi bir firmanın alt markası veya yan kuruluşu değil gibi kendi başına giyilebilir cihazlar üreten Çinli bir firma.

Huawei saatleri daha iyi bence.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Amazfit, 2014 yılında kurulan Huami Co., Ltd. bünyesindeki giyilebilir cihazlar markasıdır. Huami Co., Ltd. Çin merkezlidir ve ürünlerini Çin'de üretmektedir.

Herhangi bir firmanın alt markası veya yan kuruluşu değil gibi kendi başına giyilebilir cihazlar üreten Çinli bir firma.

Xiaomi'nin alt markası. Poco gibi düşünebilirsin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Amazon'un değilmiydi? :D

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Allah Allah niye örnek olarak Redmi değil poco, bizim note 10 pro iplenmiyor herhalde ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu gtr3 pro saatte konuşmada varmış sanırım ama normal gtr3 te var mı anlamadım ve uyku takip sistemi yok herhalde

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Resmi bir yazı göremedim internette Xiaominin alt markasıdır diye ama eğer öyle ise zaten Xiaomi ürünlerini son zamanlarda beğenmiyorum kaliteyi düşürüyor yok Redmi Poco flan bir sürü alt marka çıkarıyor iyice kaliteyi düşürüyor fiyatı ucuz tutacam diye Xiaomi... Sonra Güncelleme yetiştiremiyor yazılımsal sorunlar oluyor.

Bu gtr3 pro saatte konuşmada varmış sanırım ama normal gtr3 te var mı anlamadım ve uyku takip sistemi yok herhalde

Daha uygun fiyata daha kaliteli bir ürün bence.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

E internetten kopyala yapıştır yapma bence,Xiaomi'nin ALT FİRMASI.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Amazfit Huami'nin Xiaomi'nin değil. Huami kendi başına bir marka. Xiaomi ile iş birliği yapıyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Amazfit Huami'nin Xiaomi'nin değil. Huami kendi başına bir marka. Xiaomi ile iş birliği yapıyor.
bende mi firma açsam? Zauyami koysam ismini?
Telefon kılıfı felan yaparım bari

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Resmi bir yazı göremedim internette Xiaominin alt markasıdır diye ama eğer öyle ise zaten Xiaomi ürünlerini son zamanlarda beğenmiyorum kaliteyi düşürüyor yok Redmi Poco flan bir sürü alt marka çıkarıyor iyice kaliteyi düşürüyor fiyatı ucuz tutacam diye Xiaomi... Sonra Güncelleme yetiştiremiyor yazılımsal sorunlar oluyor.

Daha uygun fiyata daha kaliteli bir ürün bence.

Saate baktım cidden iyi saat ?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Sırf ekranı için Amazfit GTS almıştım 1 seneden fazla olmuştur kullanıyorum memnunum.