Aman Allahım ben nereye düştüm böyle !

Bu konuyu okuyanlar

karahalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
SAYFADA DURUP DOLANIYORUM YAZILANLARDAN NEREDEYSE 3-5 KELİME ANLAYABİLİYORUM YOK BİZDEN GEÇMİŞ BU TEKNOLOJİ İŞİ. Çok eskiden açılan kızımın face book hesabını kurtarmaya çalıştık başaramadık.mail adresi outlok tarafından kullanılmadığı için kapanmış, güvenli kişiler oluşturulmamış telefon kaydı yok bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
SAYFADA DURUP DOLANIYORUM YAZILANLARDAN NEREDEYSE 3-5 KELİME ANLAYABİLİYORUM YOK BİZDEN GEÇMİŞ BU TEKNOLOJİ İŞİ. Çok eskiden açılan kızımın face book hesabını kurtarmaya çalıştık başaramadık.mail adresi outlok tarafından kullanılmadığı için kapanmış, güvenli kişiler oluşturulmamış telefon kaydı yok bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?
Neden kurtarmaya çalışıyorsunuz ki eski bir Facebook hesabını. Yenisini açarsanız olur biter.

karahalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleyen moderatör:

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
HESAP KORUMASIZ FOTOĞRAFLAR VAR VE DUVARINA YAZILABİLİR İSTEMEDİĞİ FOTOĞRAFA ETİKETLENEBİLİR
Hesaba erişiminiz olsa da etiketlenebilir. Fotoğrafları silmek içinse eğer, Facebook ile iletişime geçmelisiniz.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Aynı mail adıyla bir daha outlook hesabı açmayı denediniz mi acaba? heabınız silindi ise bir daha açma şansınız var. Onu açtıktan sonra hesabınızı geri alabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Telefon doğrulaması varsa o şekilde açmaya çalışın yada birden çok facebook hesabıyla rapor edin hesabı hesap kapanır

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.
Dikkatli olalım.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
belki yardım edebilirim. ama önce yazılan yöntemleri deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman çok önemli bir problem yok
aynen

karahalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O Outlook hesabını yeniden oluşturun.
onuda oluşturduk face book hesap adıyla eşleşmiyor diyor.Hesbın dondurulması yada silinmesi için ebveyn olarak başvuru da bulundum ölüm ,hastalık (akli meleke rapoaru gibi)halini raporlanması gerekir diyor.ayrıca doğum tarihini o dönemde yaşı tutmadığı için yanlış yazmış dolayısıyla resmi evrakla uyuş mazsa yine olmaz diyor face book

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
onuda oluşturduk face book hesap adıyla eşleşmiyor diyor.Hesbın dondurulması yada silinmesi için ebveyn olarak başvuru da bulundum ölüm ,hastalık (akli meleke rapoaru gibi)halini raporlanması gerekir diyor.ayrıca doğum tarihini o dönemde yaşı tutmadığı için yanlış yazmış dolayısıyla resmi evrakla uyuş mazsa yine olmaz diyor face book
eğer olası şifreler varsa elinizde en geç 1 hafta sonra birşeyler denerim

karahalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunların dışında olan bir yöntem bilen varmıdır,Sahibi olduğumuz hesabı nasıl tekrar ele geçiririz, şu hesap çalanlar nasıl yapıyor acaba?

eğer olası şifreler varsa elinizde en geç 1 hafta sonra birşeyler denerim
Çok seviniriz,şifreler konusunda aklımıza gelenler var denedik biz başaramadık ama bir bilen bekli kullanırsa benzer bilgileri işe yarayabilir neden olmasın?

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Bunların dışında olan bir yöntem bilen varmıdır,Sahibi olduğumuz hesabı nasıl tekrar ele geçiririz, şu hesap çalanlar nasıl yapıyor acaba?

Çok seviniriz,şifreler konusunda aklımıza gelenler var denedik biz başaramadık ama bir bilen bekli kullanırsa benzer bilgileri işe yarayabilir neden olmasın?
hesap sahibinin şifresinde kullanabileceği şeylerle olası şifre listesi oluşturup şifreyi kırmayı deneyebilirim

ama işe yaramayabilir. ben hacking(bilgisayar korsanlığı ) konusunda acemiyim. ama denemek isterim

ama işe yaramayabilir. ben hacking(bilgisayar korsanlığı ) konusunda acemiyim. ama denemek isterim

karahalil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesap sahibinin şifresinde kullanabileceği şeylerle olası şifre listesi oluşturup şifreyi kırmayı deneyebilirim
[automerge siz denersiniz olmaz ise belki başka yardım etmek isteyenler de çıkabilir.

Son mesajlar