Altyapı ve port var kurulum yapılmıyor

aziz6363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar ben altyapı için 25 haziran 2018 de resmi dilekçemi verdim ve bundan bir hafta önce türk telekom ekipleri gelip yeni direk diktiler ankastre kutusunu direğe bağladılar ve gittiler şu anda adresimde altyapı ve aktif port var hız kontrolü yaptığımda VDSL 99 MBPS

Ama ben başvuruda bulundum gelip kurulum yapmıyorlar
Nedenini sorduğumda aldığım cevap bulunduģum bölgede fazla abonelerinin olmadığını bundan dolayı hizmet veremedikleri

Son düzenleme:

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Arkadaşlar ben altyapı için 25 haziran 2018 de resmi dilekçemi verdim ve bundan bir hafta önce türk telekom ekipleri gelip yeni direk diktiler ankastre kutusunu direğe bağladılar ve gittiler şu anda adresimde altyapı ve aktif port var hız kontrolü yaptığımda VDSL 99 MBPS

Ama ben başvuruda bulundum gelip kurulum yapmıyorlar
Nedenini sorduğumda aldığım cevap bulunduģum bölgede fazla abonelerinin olmadığını bundan dolayı hizmet veremedikleri
Ne alaka canım , tek operatore gitme turknete git mesela , ve görüşebilirsin yer ine bağlı bayi bulup müdür yardımcısıyla görüşmen.

aziz6363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bulunduğum bölge de bayi de yok müdürlük te yok 100 kilometre uzakta

aziz6363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Akşam aradılar beni bana diyorlar vermiş olduğun adres müstakil ondan dolayı boş port gözüküyor normal de boş port yokmuş

PropHeTe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Savcılığa suç duyurusunda bulun, şaka yapmıyorum bak nasıl çekiliyor o hat.

KimBuGamzeli

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,822
Tek ben halimle kocaman binanın port sorununu çözdüm sadece ADSL vardı 16 Mbps VDSL ise 35 Mbps'idi ama port yoktu. Şuan port var ve Fiber internet alt yapısı da var sorgulama yapınca 90 Mbps çıkıyor artık. Uğraşınca oluyor yani. Sürekli telefonla aradım mail attım kanser edene kadar uğraştım ;)

aziz6363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dediğin gibi yapacağım sonunda

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Başka servis sağlayıcılardan sorgulama yaptınız mı altyapı ve hız konusunda. Bakalım diğeleri verebiliyor mu vdsl interneti.

aziz6363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dsmart a başvuruda bulundum vodafone evde internete başvuruda bulundum zaten onların sonuçlarını bekliyorum aktivasyon hizmeti için yasal süreç hala işliyormuş cuma gününe kadar bekliyeceğim