Altyapı Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar 1 sene önce TTnet kullanıyordum 8 mbpse kadar hızı 10 mbpse kadar çıktığı oluyordu neyse uzun bir zaman sonra TTnet aboneliğimi iptal ettirip Superonline'a abone oldum olmaz olaydım 8 mbps hızı göremedim sürekli internet kesintileri felan oluyor ayrıca AKK aşınca hız 90 kb'a düşüyor adamları arıyorum normalde 3 mbps düşmesi gerekirken 90 kb'a düşürüyorsunuz diye santral uzaklığına göre aldığınız hız değişir diyor ben bıktım Superonlinedan bugün FAX çekiyorum aboneliğimi iptal ettireceğim siz bana hangi internet sağlayıcıyı önerirsiniz ? Ben TTnete geçmeyi düşünüyorum.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Evine kadar kablo çekmedikleri sürece (zor bir ihtimal zaten, ancak sokakta hatları olması lazım) ttnet ten vazgeçme. Çünkü hepsi onun kablolarını kullanıyor :)

Tecrubem olmadığı için yorum yapamıyorum ama kablo net vb. kullanan kişilerin fikrini alabilirsin. (gerçi bir arkadaşım kablonet e geçmişti, telekoma nasıl geri döneceğini şaşırdı. hatta telekom görevlisi "abi biz iptal etmeyelim 1 ay donduralım, nasılsa bize geri gelcen" gibi laf etmiş :) haklı çıktı)

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Evine kadar kablo çekmedikleri sürece (zor bir ihtimal zaten, ancak sokakta hatları olması lazım) ttnet ten vazgeçme. Çünkü hepsi onun kablolarını kullanıyor :)

Tecrubem olmadığı için yorum yapamıyorum ama kablo net vb. kullanan kişilerin fikrini alabilirsin. (gerçi bir arkadaşım kablonet e geçmişti, telekoma nasıl geri döneceğini şaşırdı. hatta telekom görevlisi "abi biz iptal etmeyelim 1 ay donduralım, nasılsa bize geri gelcen" gibi laf etmiş :) haklı çıktı)
Hocam haklısınız dediğiniz gibi fakat burda kablonet altyapısı yok TTnete geçeceğim büyük ihtimal

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
santral uzaklığı kesinlikle fark ediyor ama sen 8-10 mbit internete girerken daha iyisini neden istiyorsun ki ? ttnet iyiyse bulunduğun yerde, bence ttnet kullan.

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
santral uzaklığı kesinlikle fark ediyor ama sen 8-10 mbit internete girerken daha iyisini neden istiyorsun ki ? ttnet iyiyse bulunduğun yerde, bence ttnet kullan.
Hocam babam arayıp AKKsiz tarifeye geçirmiş superonline ile hiç 8 mbps görmedim şu an görüyorum parayı fazla alınca hizmeti fazla veriyorlar demek ki

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
Hocam babam arayıp AKKsiz tarifeye geçirmiş superonline ile hiç 8 mbps görmedim şu an görüyorum parayı fazla alınca hizmeti fazla veriyorlar demek ki

haklısın hocam fazla para fazla hizmet. eniştem 120 tl filan ödüyor internet cayır cayır :hammer: