Altyapı Başvurusu İçin İss Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar şuan Türktelekom ADSL altyapımız var 16mbs destekliyor en fazla ALLAHIN izniyle biz altyapı başvurusunda bulunmak istiyoruz ama hangi internet sağlayıcısına başvurmalıyız ALLAHIN izniyle yayın açmak istiyorum 1 sene sonra o zaman iyi bir internet lazım Turkcelle baktım 120 Tl civarı 100 mbs internet Turknete baktım baya şaşırdım 200 mbps download ve 150 mbps upload var 125 Tl Türk telekom 140 150 Tl sizce hangisine başvurmalıyız
Turkcell 100 mbps 10 upload 120-130 Tl
Türk net 200 mbps 150 mbps upload 125 Tl
Türk telekom 100 mbps 10 upload 130-160 Tl

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Tek siz başvuru yaparsanız bir sonuç çıkmaz mahalle olarak dilekçe toplayıp başvurmanızı öneriririm.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Tek siz başvuru yaparsanız bir sonuç çıkmaz mahalle olarak dilekçe toplayıp başvurmanızı öneriririm.
Ben Turkcelli aradım bugün konuştum abiyle başvuru için bir telefon verdi onların telefonu daha aramadım size sorayım dedim sadece biz söylesek ALLAHIN izniyle 1 sene 1.5 seneye gelir mi

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Ben Turkcelli aradım bugün konuştum abiyle başvuru için bir telefon verdi onların telefonu daha aramadım size sorayım dedim sadece biz söylesek ALLAHIN izniyle 1 sene 1.5 seneye gelir mi
Turktelekom ülke genelinde fiber altyapı çalışmaları yapıyormuş sizede gelir heralde.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Upload lazım olduğu için Kablonet diyemiyorum, Turkcell olabilir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Upload lazım olduğu için Kablonet diyemiyorum, Turkcell olabilir.
Peki bir şey daha soracağım bizim bu oturduğumuz bölgenin yakınlarında 1 kilometre var mıdır yok mudur bilmiyorum yol çalışması oldu baya da uzun sürdü o zaman galiba kablo çekmişler ben ortak kullandığımız kişiyle konuştum amcamın kızı biz buradakinin en hızlısını kullanıyoruz dedi bende dedim ki fiber altyapı başvuralım o da dedi ki gelmiyormuş bizim burası bu kadar destekliyor dedi ben de diyorum ya altyapı başvurak o desteği yükseltek diye ama kime söylesem anlamıyor şu altyapı olayını.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Peki bir şey daha soracağım bizim bu oturduğumuz bölgenin yakınlarında 1 kilometre var mıdır yok mudur bilmiyorum yol çalışması oldu baya da uzun sürdü o zaman galiba kablo çekmişler ben ortak kullandığımız kişiyle konuştum amcamın kızı biz buradakinin en hızlısını kullanıyoruz dedi bende dedim ki fiber altyapı başvuralım o da dedi ki gelmiyormuş bizim burası bu kadar destekliyor dedi ben de diyorum ya altyapı başvurak o desteği yükseltek diye ama kime söylesem anlamıyor şu altyapı olayını.
Buradaki soruyu anlamadım kusura bakmayın.

etoflex

Asistan
Reaksiyon puanı
37
kanka acaba şuan hangi interneti kullanıyorsun ?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
kaç mbps ve memnunmusun ben superonline 16mbps ama yavaş 16 ya 4 normalde ben 8 e 0.5 alıyorum ve çok can sıkıcı yine 16mbps olarak türk telekoma geçmeyi düşünüyorum sence ne yapmalıyım ?
Ben 12 13 mbps aliyorum bizim buralarda 12 mbps destekliyor zaten ama diger mahallelerde hizlar daha yuksek gozukuyor

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
kablosuz denermisin peki ?
Denerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablosuz denermisin peki ?
Aaa internet hizlanmis demek ki internet saglayicilari bir takim calismalar yapmaya basladi 2023 sonunda cogu yere fiber gelecek denmisti twitter uzerinden bir teknoloji sitesi adini vermeyeyim bilindik bir site 4 kademe var suan 2 cekiyor Speedtest Custom - Test your internet speeds
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Pr8blems attim baksana

Son düzenleme: