Alttaki Bar'da butonlar sağa kaydı

Bu konuyu okuyanlar

Newest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Linux mint xfcr kullanıyorum. Bu gün veya dün hatırlamıyorum alttaki barda butonlar sağa kaydı. Ben bir şey yapmış olabilirim bilmiyorum tam olarak. Ekran görüntüsü bırakıyorum.
1606131383691.png

Yeni konu aç | SDN Forum ...'dan sonraki butonların en sağda olması lazım. Nasıl düzeltirim?

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Merhaba,
Linux mint xfcr kullanıyorum. Bu gün veya dün hatırlamıyorum alttaki barda butonlar sağa kaydı. Ben bir şey yapmış olabilirim bilmiyorum tam olarak. Ekran görüntüsü bırakıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 125435
Yeni konu aç | SDN Forum ...'dan sonraki butonların en sağda olması lazım. Nasıl düzeltirim?
yeniden başlatıp denedinmi ayarlara girip dene birde.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Merhaba,
Ekli dosyayı görüntüle 125435
Önemli dosyalarınız varsa yedekleyip kullanıcının "/home/kullanıcı " klasörü altındaki bütün dosyaları sildiğinizde ilk defa giriş yapıyormuşsunuz gibi tertemiz bir şekilde hepsi düzelir.

Newest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Önemli dosyalarınız varsa yedekleyip kullanıcının "/home/kullanıcı " klasörü altındaki bütün dosyaları sildiğinizde ilk defa giriş yapıyormuşsunuz gibi tertemiz bir şekilde hepsi düzelir.
Çok önemli dosyalarım yok, ama bunu normal bir şekilde ayar ile v.b düzeltme yöntemi yok mu?

OzgunPr

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Pencere Düğmeleri eklentisini silmişsiniz. Bunu Panel Tercihlerinden ekleyip, sıralamasını da başlatıcılardan sonraya ayarlayın, sorun çözülür.

Ekli dosyalar

• xfce-panel.png
    xfce-panel.png
    29.5 KB · Görüntüleme: 91

BilmezKişi

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bara sağ ıklayın panel düzenleme modunu açın sonra onları öbür tarafa sürükleyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

vardır mutlaka ama harcayacağınız zamana yazık, silip yeniden giriş yapmanız 3-5 saniye sürer.
panel düzenleme modunu açıp o logoları sağa getirse daha mantıklı olur

Son düzenleme:

OzgunPr

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Pencere Düğmeleri eklentisini silmişsiniz. Bunu Panel Tercihlerinden ekleyip, sıralamasını da başlatıcılardan sonraya ayarlayın, sorun çözülür.

Hatalı oldu, Pencere Düğmeleri ekran görüntüsünde görünüyormuş. Sanırım ayracı silmişsiniz. Panel Tercihlerinden, Ayırıcıyı ekleyip konum olarak Pencere Düğmelerinden sonraya ayarlayın. Eğer ayraç ekliyse, Panel Tercihlerinden çift tıklayıp ayraç ayarlarını açın ve Genişlet seçeneğini işaretleyin.

panel düzenleme modunu açıp o logoları sağa getirse daha mantıklı olur

Panel düzenleme modu Cinnamon masaüstünde var, Xfce'de yok. Cinnamon panel ayarları daha güzel, en azından bu tür sorunlara sebep olacak bir unsur barındırmıyor.

Ekli dosyalar

• xfce-panel2.png
    xfce-panel2.png
    29.6 KB · Görüntüleme: 87
  • xfce-panel3.png
    xfce-panel3.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 81

Newest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hatalı oldu, Pencere Düğmeleri ekran görüntüsünde görünüyormuş. Sanırım ayracı silmişsiniz. Panel Tercihlerinden, Ayırıcıyı ekleyip konum olarak Pencere Düğmelerinden sonraya ayarlayın. Eğer ayraç ekliyse, Panel Tercihlerinden çift tıklayıp ayraç ayarlarını açın ve Genişlet seçeneğini işaretleyin.

Panel düzenleme modu Cinnamon masaüstünde var, Xfce'de yok. Cinnamon panel ayarları daha güzel, en azından bu tür sorunlara sebep olacak bir unsur barındırmıyor.
Düzeldi, teşekkür ederim. Bu arada Linux'da uygulamaları pencere moduna almayı biliyor musunuz?

Son mesajlar