Burak Özgen

Profesör
Altının ateşi az da olsa düştü! Gün içinde çok yüksek seyreden altının fiyatları öğleden sonra düşüşte. Geçtiğimiz aylarda altının gramındaki artış yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Altının gram fiyatı ne kadar oldu? Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? Cumhuriyet altını kaç lira? soruları da daha sık sorulmaya başladı. Bugün serbest piyasada gram altın 183,76 liradan alınırken, 183,80 liradan satılıyor. İşte 16 Mayıs Çarşamba 2018 Kapalıçarşı'da güncel altın fiyatları...

altın fiyatları.jpg
Altın uçuşunu sürdürüyor. Öğlen gelen fiyatlar yine çok yüksek! Bugün çeyrek altın kaç lira? ve Gram altın ne kadar oldu? soruları bugünlerde çok daha sık sorulmaya başladı. Çünkü Kasım ayından beri yükseliş gözlemleniyor. 16 Mayıs Çarşamba günü de yükselişini sürdürdü. Altın almak için uzmanlar ne diyor? Altın kaç lira? Altın 186-187 lira olarak yatırımcısının ilgisini çekmeyi başardı. İstanbul'un kalbinin attığı Kapalıçarşı'da ise çeyrek altın kaç lira?

GRAM ALTIN NE KADAR?

183,76 liradan alınırken, 183,80 liradan satılıyor

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın ise 294,00 liradan alınırken 300,65 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın da 586,17'den alınırken 601,29 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ise 1234,00 liradan alınıp 1246,00 liradan alıcı buluyor.

Kaynak:Sözcü

Düğün yapmak için en fazla istek gösterilen altın, düğün yapacaklar için büyük sıkıntı oluşturuluyor. Sizce altın yerine artık ne istenilecek? Yorumlarınızı bekliyorum.
 

antiiiii

Üyecik
Millet başladı bankalardan sadece altın için kredi çekmeye bir düğün yapmak ev satın alıyormuşsun gibi borca giriyorsun.
 
Üst