Almanyadan Kargo İle Telefon Getirtmek

Bu konuyu okuyanlar

Ozgurozkok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar uzun süredir yaptığım araştırmalar sonucu hicbirseye ulaşamadım ve en sonunda buradan ulaşmak istedim. Arkadaşlar nişanlım Almanya dan bana hediye olarak telefon göndermek istiyor 2 defa UPS firması ile yollamak istedi ilk sefer faturayı koymadığı için geri yolladılar ikinci seferde faturayı kutunun üzerine yapıştırıp ve hediye olduğunu belirtip paketledi ve tekrar geri iadeye düşmüş bu seferde akülü bu ürün ve patlama riski olduğu için ondan dolayı geri iade etmişler ürün 0 kutusu açılmamış ürün ve bu şekilde sorunlar ile karşılaşıyoruz ne yapmamız lazım yardımcı olurmusun tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

Burak Yazıcı

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Merhabalar uzun süredir yaptığım araştırmalar sonucu hicbirseye ulaşamadım ve en sonunda buradan ulaşmak istedim. Arkadaşlar nişanlım Almanya dan bana hediye olarak telefon göndermek istiyor 2 defa UPS firması ile yollamak istedi ilk sefer faturayı koymadığı için geri yolladılar ikinci seferde faturayı kutunun üzerine yapıştırıp ve hediye olduğunu belirtip paketledi ve tekrar geri iadeye düşmüş bu seferde akülü bu ürün ve patlama riski olduğu için ondan dolayı geri iade etmişler ürün 0 kutusu açılmamış ürün ve bu şekilde sorunlar ile karşılaşıyoruz ne yapmamız lazım yardımcı olurmusun tekrardan teşekkür ederim.
tüketici hakem heyetine git ordanda bişi yapmazlarsa gümrük ve ticaret bakanlığına dilekçe yaz

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sadece UPS değil, bildiğim kadarıyla başka kargo şirketleri de olması lazım. Hem bir kez geldiğine göre diğer sefer niye gelmesin, anlamadım. Kutusu açılmamış bir cihaz niye patlasın yahu? Muhtemelen o günkü kargo görevlisi eşinden fırça yemiş, acısını başkalarından çıkarmak isteyen biri olmalı. :)

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
UPS yerine başka uluslararası bir firma var mı? Varsa başka bir firma ile deneyin.