Almam gereken telefon sizce hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar ben bir iPhone 6 kullanıcısıyım kullandığım telefon 16gb ve depolama konusunda bana biraz sıkıntı çıkarcak gibi duruyor.2 ay önce aldım ikinci el olarak, Oturdugum yerde bi telefoncum var LG G5 / NOTE 5 / S7 elinde bu cihazlar var Hepsinin fiyatları 2300 sizce hangisini almalıyım ? Yada değiştirmiyip iPhone 6 ile idaremi edeyim telefonumdan gayet memnunum performans olarak fakat depolama konusunda biraz sıkıntı oluyor bana.

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Evet güvendiğim bi abim 6 yıldırki kendisinden alıyorum tüm telefonlarımı bir sıkıntı çıksa bile kabulleniyor her türlü yardımcı oluyor. Hani ios kullanmayıda seviyorum

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
S7'yi tercih etmeni öneririm hem kamerası hem performansı hemde ekran yönünden seni daha mutlu edecektir ayrıca pil sürende oldukça uzayacaktır.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
ip6 çok iyi bir telefon tabi seni idare edemeyeceğini düşünüyorsan s7 al

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
ip6 çok iyi bir telefon tabi seni idare edemeyeceğini düşünüyorsan s7 al
Ben performans olarak çok memnunum tek sıkıntım 16 gb olması. Şunda kararsız kaldım android'emi geçiş yapmalıyım yoksa İos'ta kalmalımıyım ikinci el iPhone 6s bulabilirim 64 gb 2200-2300 aralıgında veya o fiyata ikinci el güzel bir iPhone 6 64gb

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
7 32GB almaya çalış yoksa 6s 64GB al mutlaka, android pişmanlıktır...

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
2 Hafta öncesine kadar 3 aydır zf3 bekliyorum diyen adam 1 hafta önce ip7 almış android pişmanlıktır yazıyor.Forumdakilere yalan yanlış bilgiler vermeyin.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Iphonedan şaşma derim hem iOS kullanmayı seviyormuşsun elindekini satıp 64 GBlik alabilirsin

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
1 Ay kadar beklersem iPhone 7 alabilirim 32 gb aslında benim iş durumlarım mevsimlik ve kış döneminde neredeyse hiç olmiyabiliyor. O yüzden fazla bir para veripte kendimi sıkıştırmak istemiyorum.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Aslında iphone 6 güzel bir cihaz 6 plus'a 1 gb yetmiyordu ( performans gerektiren durumlarda ) gündelik kullanımda şuanda da 6 plus da sorun yok iphone 6 ki sizi üzmüyordur aslında bana sorarsanız macera aramaya gerek yok memnunsanız kullanmaya devam edin fakat illa değiştirecem diyorsanız s7 ile değiştirin. S7'de sizi üzmeyecektir.

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Aslında iphone 6 güzel bir cihaz 6 plus'a 1 gb yetmiyordu ( performans gerektiren durumlarda ) gündelik kullanımda şuanda da 6 plus da sorun yok iphone 6 ki sizi üzmüyordur aslında bana sorarsanız macera aramaya gerek yok memnunsanız kullanmaya devam edin fakat illa değiştirecem diyorsanız s7 ile değiştirin. S7'de sizi üzmeyecektir.
Beni performans olarak veya günlük kullanım olarak üzmedi üzmiyeceğinide düşünüyorum,tek sıkıntım 16 gb olması başka hiçbir şikayetim yok telefonumdan. Ve hani ben sürekli telefon değiştiren biriyim en çok kullandıgım telefon bu oldu yani iPhone 6 2 ay'dırki kullanıyorum. Sattığım zamanda fazla bi zarar etmeden takas edebileceğim veya nakit satabileceğim bi telefonda olabilir. Tabi bana göre bu söylediklerime göre kapı iPhone'ye çıkıyor her taraflı.

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Sattığım zamanda fazla bi zarar etmeden takas edebileceğim veya nakit satabileceğim bi telefonda olabilir. Tabi bana göre bu söylediklerime göre kapı iPhone'ye çıkıyor her taraflı.
İşi özetlemişsiniz :D İphone kullanmam ama ikinci eli nedense çok tutuyor. (fakat garantisi geçmeyen veyahut teknolojisi eskimemiş olan telefonları anlarımda. garantisi bitmiş, teknolojik olarak eskide kalmış telefonların sırf markası var diye değerinin az düşmesine anlam veremiyorum)

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
İşi özetlemişsiniz :D İphone kullanmam ama ikinci eli nedense çok tutuyor. (fakat garantisi geçmeyen veyahut teknolojisi eskimemiş olan telefonları anlarımda. garantisi bitmiş, teknolojik olarak eskide kalmış telefonların sırf markası var diye değerinin az düşmesine anlam veremiyorum)
Aynen işte ısırılmış elma yinede para ediyor :)

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Beni performans olarak veya günlük kullanım olarak üzmedi üzmiyeceğinide düşünüyorum,tek sıkıntım 16 gb olması başka hiçbir şikayetim yok telefonumdan. Ve hani ben sürekli telefon değiştiren biriyim en çok kullandıgım telefon bu oldu yani iPhone 6 2 ay'dırki kullanıyorum. Sattığım zamanda fazla bi zarar etmeden takas edebileceğim veya nakit satabileceğim bi telefonda olabilir. Tabi bana göre bu söylediklerime göre kapı iPhone'ye çıkıyor her taraflı.
İphone haricinde sattığınızda zarar etmeyeceğiniz tee-lefon malasef yok. Aslında haftalık periyodlar da pc'ye yedekleme yaparsanız sorunu çözersiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Android tarafında satıpta çok zarar etmeyeceğin tek seri note serisi öbür türlüsü yaş biraz ama note serisde iphonelar kadar olmasa ona yakın bir değer kaybediyor

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
1 Ay kadar beklersem iPhone 7 alabilirim 32 gb aslında benim iş durumlarım mevsimlik ve kış döneminde neredeyse hiç olmiyabiliyor. O yüzden fazla bir para veripte kendimi sıkıştırmak istemiyorum.
Bekle ve 6s al hem ortada bi para. Ya da benim tavsiyem 6s plus al 3300 64 gb vatanda vardı galiba. Ios kullanmayı seviyosan ios da kal. Ama gecicem dersen s7 kesinlikle aralarında. Geçip bi androidi de deneyebilirsin.