Her YT Videosunun Altında Karşılaştığımız Senaryo

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Facebook'ta öyle insanların paylaşımınlarını görünce direk profile engeli basıyordum.

Daha bunun Whatsapp örneği var. Dua yazılmış mesajı 10 kişiye yollayın filan diye.
Bu mesaja göre bir arkadaşımla kavga ettim.

Adama dedim ki eğer Müslümanlık taslıyorsan git Süriyede savaş. Allahın topraklarını korumak için tüm Müsülmanları Allah yolunda şehit olmaya davet ediyorlar.

Adamın gıkı çıkmadı

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Facebook'ta öyle insanların paylaşımınlarını görünce direk profile engeli basıyordum.

Daha bunun Whatsapp örneği var. Dua yazılmış mesajı 10 kişiye yollayın filan diye.
Bu mesaja göre bir arkadaşımla kavga ettim.

Adama dedim ki eğer Müslümanlık taslıyorsan git Süriyede savaş. Allahın topraklarını korumak için tüm Müsülmanları Allah yolunda şehit olmaya davet ediyorlar.

Adamın gıkı çıkmadı
Ne alaka şimdi Müslümanlık taslama falan askerlerimiz zaten orada Elhamdülillah. Adam bilmediği gerçek olduğu için atıyor zaten kibarca uyarabilirdin
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle boş konu açan ergenlerin de, o tarz paylaşım yapanlar kadar değeri yok.
Fuhrer biraz nazik olabilir misin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ne alaka şimdi Müslümanlık taslama falan askerlerimiz zaten orada Elhamdülillah. Adam bilmediği gerçek olduğu için atıyor zaten kibarca uyarabilirdin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fuhrer biraz nazik olabilir misin
Askerlerin müsülman o zaman.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Yazış ve ithamlariniza dikkat eder misiniz? Burada size güzelce bir şekilde tatlı dilli bir öneri yaptım agresif tavra gerek yok. Ve kimin müslüman olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz?
Öncelikle yazdığım ilk mesajı arkadaşıma söylemiştim Türk milletine değil.

İttiham ettiğimi düşünüyorsanız raporlayın Moderatörlere

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Öncelikle yazdığım ilk mesajı arkadaşıma söylemiştim Türk milletine değil.

İttiham ettiğimi düşünüyorsanız raporlayın Moderatörlere
O arkadaşına yazdığını dedim zaten bende. Öneri olarak. Askerlerin müslüman diyorsun. Ne alaka şimdi? Modlara raporlanacak bir durum yok fakat ben biraz nazik şekilde olabilirsiniz dedim. Peki şunu sorayım, kimin müslüman olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
O arkadaşına yazdığını dedim zaten bende. Öneri olarak. Askerlerin müslüman diyorsun. Ne alaka şimdi? Modlara raporlanacak bir durum yok fakat ben biraz nazik şekilde olabilirsiniz dedim. Peki şunu sorayım, kimin müslüman olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz?
Karar vermek benlik değil Hemde din konusda. Ona neyin ne olduğunu hatırlattım.
Ama kendi fikrime dönersem Allah için herşeye hazır olan bir birey oraya koşa koşa gitmeli.

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Karar vermek benlik değil Hemde din konusda. Ona neyin ne olduğunu hatırlattım.
Ama kendi fikrime dönersem Allah için herşeye hazır olan bir birey oraya koşa koşa gitmeli.
Ee kardeşim zateb gidiyoruz Elhamdülillah. Yaşı askerlik yaşına gelmiş her bireyimiz gidiyor Elhamdülillah. Ben şeyi anlamadım sen neden bu kadar tepki verdin önerime onu anlamadım ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ee kardeşim zateb gidiyoruz Elhamdülillah. Yaşı askerlik yaşına gelmiş her bireyimiz gidiyor Elhamdülillah. Ben şeyi anlamadım sen neden bu kadar tepki verdin önerime onu anlamadım ?
Bakıdamı yaşıyorsun?

Ben askerde süriyeye gitmedim ama. Ermenilerle sınırda konumlandım. Suriyeye hazırlanmış olan kişileri yolluyorlar her yeni asker oraya gitmiyorki.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Bu tür şeyleri bir de daha çok beğeni kasmak için Enes Batur, Orkun Işıtmak gibi çok izlenen kanalların videolarına yazanlar daha nefret edilesi.
Videoların altına yazan dedin başka bişey hatırladım bak.

Bazı İlan sitelerinde varya millet para ödeyip premium İlan açıyor en üstte.
Uyanıklara bak hele Premium ilanda yorum kısmında kendi ilanlarını yayınlıyorlar.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Yazanın prim yaptığı beğenenin de düşük zeka seviyesi gösterdiği bir durum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Sosyal mecrada en çok maşallah alan iki resim üçüncü sırada ramazan ayında su içerken kimse görmesin diye kanatlarını kapatan şemsiye kuşu var.

d20cd02fe6499a43cf32978cce3d384c.jpg
c3b6kc3bcz-bac59flc4b1-balc4b1k.jpg

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yazanıda bulanıda yazdırtanıda anlamıyorum saçma.. instagramdaki şeylerde gördükçe duvarı yumruklayasım geliyor, koyuyor bi tane nine ya beni beğenmezler yazıolar

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Like almak için kafalarını bu kadar çalıştıracaklarına keşke işe yarar bir şey için çalıştırsalar. Düz mantık, Allah dersen çoğu Müslüman beğenir zaten.