Öneri Allah Aşkına Forum Ana Sayfasında ki Videoları Kaldırın

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
SDN foruma girip biraz takılayım diyorum o sekmede olmasam bile bir anda ana sayfada ki video başlıyor bazen dalgın olunduğu zaman bir anda insan yerinden hopluyor lütfen rica ediyorum yetkililerden ana sayfada ki videoları kaldırın..

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
En azından otomatik başlamayabilir, her girişte birden bir ses çıkması hoş olmuyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Vallaha öğlen aklıma geldi konusunu açayım dedim. Sonra içimden bi ses belki adamlar para kazanıyor bu işten ekmeklerin kesmiyim dedim.

Hakkatten çok rahatsız edici oluyor.
Hatta video yerinde bir zamanlar resim oluyordu. O bile foruma girerken rahatsız ediyordu adamı.

Browserde Reklam engelleyiciniz varsa özellikleri olmalı. Sitede istediğiniz bölgeyi silebilirsiniz. Bir daha video felan çıkmaz karşınıza.
Hatta darbe yaparak SDN logosunu da silebilirsiniz.?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Ve bence şu haberlere özel "SDN Haberleri" isimli bir sekmeye toplanmalı.Konuların içinde olması hoş değil.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Videonun otomatik oynatımı durdurulabilir. İlgisini çeken oynatır izler zaten. Ana sayfayı her açtığında videonun otomatik olarak başlatılması hiç hoş değil. Selamlar.

Ekleme: Chromium tabanlı web tarayıcılarında sorun var sanırım. Firefox'da ayarlar üzerinden tam kontrol sağlanabiliyor.

Ekli dosyalar

• Firefox otomatik oynatma_1.JPG
    Firefox otomatik oynatma_1.JPG
    57.3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Videonun otomatik oynatımı durdurulabilir. İlgisini çeken oynatır izler zaten. Ana sayfayı her açtığında videonun otomatik olarak başlatılması hiç hoş değil. Selamlar.

Ekleme: Chromium tabanlı web tarayıcılarında sorun var sanırım. Firefox'da ayarlar üzerinden tam kontrol sağlanabiliyor.

Onu bir kere denedim diğer sekmeleri de engelledi bence. Edge kullanıyorum bakıyorum bende kapatıcam inat ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

uBlock Origin reklam engelleyicisini kullanan arkadaşlar SS'de ki işaretlediğim ayara tıklayın otomatik oynatmıyor. Sonunda :) :)

sfdsfdgds.JPG

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Alternatif: Chromium tabanlı web tarayıcılarında AutoplayStopper uzantısını önerebilirim.

Yukarı da verdiğim ayara ek olarak hemen sol üstünde ki kilit simgesine basınca ayarı kaydediyor bu site için.