All Star'da Smaç Yarışması Nefesleri Kesti ! (Video)

aliihsangs12

Profesör
NBA All-Star hafta sonunda merakla beklenen smaç yarışmasını, New York Knicks'ten Nate Robinson kazandı. Howard-Robinson kapışması nefesleri keserken 1.75'lik oyun kurucu yüzde 52 oy almayı başardı.

Denver Nuggets'dan J.R. Smith, Portland Trail Blazers'dan Rudy Fernandez, Orlando Magic'den Dwight Howard ve New York Knicks'ten Nate Robinson'un katıldığı smaç yarışmasını 1.75 boyundaki eski şampiyonlardan Nate Robinson kazandı.Smaç yarışmasına katılan ilk Avrupalı oyuncu olan Rudy Fernandez, başarılı smaçlar vurmasına rağmen finale kalamadı.

Finale kalan iki eski şampiyonun kapışması nefesleri keserken, her iki oyuncunun spektaküler hareketleri seyircileri çoşturdu.

Son şampiyon Dwight Howard'ın üzerinden yaptığı smaçla taraftar oylarının yüzde 52'sini alan Robinson, şampiyonluk unvanını geri aldı.
Robinson, 2006 yılında eski smaç şampiyonlarından Spud Webb'in üzerinden yaptığı smaçla mutlu sona ulaşmıştı.

Kaynak


İşte O Smaçlar;

http://www.metacafe.com/watch/yt-D5DY4uS6WU8/nba_all_star_sprite_slam_dunk_competition_2009_part_1/

http://www.metacafe.com/watch/yt-lN4jlq3Unpk/nba_all_star_sprite_slam_dunk_competition_2009_part_2/

http://www.metacafe.com/watch/yt-ZZ6PAp-e3pc/nba_all_star_sprite_slam_dunk_competition_2009_part_3/

http://www.metacafe.com/watch/yt--vbHAMR3jME/nba_all_star_sprite_slam_dunk_competition_2009_part_4/

http://www.metacafe.com/watch/yt-EW0iS8cCf6s/nba_all_star_sprite_slam_dunk_competition_2009_part_5/

Ve Dün Geceden Akıllarda Kalan Bazı Kareler;Rudy Fernandez'i juri çok erken saf dışı bırakmasaydı bence çok daha güzel smaçlar izleyecektik ama hep smaç yarışmalarına nedense juri damga vuruyor. Gasol'la yaptıkları smaç muhteşemdi...:icon_:

Howard yine şovunu yaptı ve beni en çok eğlendiren isim oldu. O son yüksek potaya bastığı smaç biraz basit (yani görsel olarak) kaçtı ve kanımca o yüzden şampiyon olamadı. Çok uzaklardan alıp bitirdi smaç bence en güzeliydi..

Nate Robinson'un da güzel smaçları vardı ama bana çok antipatik geliyor. Kısa olmasının avantajıyla juriyi etkiledi ve kazandı.

Not: Yanlız her kamerayı gördüğünde Almanya'daki akrabalarına selam mı gönderiyor ne yapıyor anlamadım...:D
 

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Howard'a oy verdik ama kazanamadı. Fernandez'in smaçı güzeldi gerçekten ama çok çabuk elediler onu. Bizim superman yaptı yine şovunu. Harikaydı valla. :D
 

ds mosx

Profesör
lebron gelsin seneye siz görürsünüz :D howard ın sow diye serbest atış cizgisinden attıgı smacı daha geriden maçta atmıştı ama pota normaldi
 

m!ndf!elds

Doçent
Sahiden Fernandeze haksızlık yapıldı,ilk turdaki en güzel smaçları yaptı ama yaranamadı.Ayrıca Robinson değil Howard kazanmalıydı,o panyanın yanına çarptırıp bastığı smaç neydi be :D
 
Üst