Alkış İstiyorum...

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı kurc...aladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
--------- --------- --------- ---------
--------- --------- --------- --------- --------- --------- ---------
Bilinçli tüketim bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'
------------ --------- --------- --------- ------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- ---------
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
Bende filmin CD'si var istersen vereyim izle ben de
çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam ilk 5 tanesini izlemem lazım önce diyen eski sevgilime...
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik'demesiyle annelerinin öldüğ ünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktorubir güzel döven komşularıma..
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından
kahkahalarla gülen teyzeme....
------------ --------- --------- --------- --------- --------- -------- --------- --------- --------- --------- -------
Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş. Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza....
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ---
Lütfen bir alkış da geçen gün televizyonda zap yaparkenAydın ve Fatih Ürek'i görünce 'Ben bunları çok
severim mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyorterbiyeli çocuklar' diyen sevgili anneme.....
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----
Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subaysınıfın
güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini
küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum:
'Teğmen üsteğmen yüzbaşı binbaşı yarbaşı ve albaşı ' diye sayan güzel kıza....
------------ --------- --------- -------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ----
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıkl ara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
cevap;
- 'Yok abla pil takıp oynatıyoruz' diyen esprili balıkçıya kocaman alkışlar...

Gentleman

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Alkışı Hakediyorsun:clap::clap::clap::clap::clap:

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hüzün_lü kız bi ağladık şimdide güldürüyorsun bizi.....:D

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Maalesef konu önceden açılmıştı:)

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından
kahkahalarla gülen teyzeme....
------------ --------- --------- --------- --------- --------- -------- --------- --------- --------- --------- -------
Lütfen bir alkış da geçen gün televizyonda zap yaparkenAydın ve Fatih Ürek'i görünce 'Ben bunları çok
severim mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyorterbiyeli çocuklar' diyen sevgili anneme.....
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıkl ara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
cevap;
- 'Yok abla pil takıp oynatıyoruz' diyen esprili balıkçıya kocaman alkışlar...

Bunlar çok iyiydi ya :D itiraf.com'dan sanki :D

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Bu metinde bahsi eden insanları istiyorum :D

belgesel çekicem onlarla :D

Son mesajlar