Aliexpressten Kulaklık almak ?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Yurt dışı kulaklık alımında sanırım bazı sorunlar olabiliyormuş. Bilgisi olan var mı ? Ciddi bir sorunla karşılaşır mıyım ? En önemlisi İstanbul da olmamı gerektirecek bir sorun çıkar mı ? Çünkü İstanbul da oturmuyorum. Bu arada alacağım ürün 200TL üzerinde olacak.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Bulunduğumuz durumu göz önüne alırsak bence almayın. Birkaç gün sonra ne olacağı bile belli değil. Sokağa çıkma yasağı ilan edilirse ürün size ulaşmaz.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Katılıyorum elzem bir durum yoksa sipariş vermek mantıklı değil.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bulunduğumuz durumu göz önüne alırsak bence almayın. Birkaç gün sonra ne olacağı bile belli değil. Sokağa çıkma yasağı ilan edilirse ürün size ulaşmaz.
Hocam zaten hemen almayacağım . Erkenden araştırma yapıyorum. Yazın ortalarına doğru anca alırım.

Reaksiyon puanı
5,172
Bazıları değer konusunda sorun yaşamışta. Yeniden değer biçme durumlar falan olmuş. Ukime falan gitmişler. Ondan endişe ettim. Yoksa vergiden yana sorun yok.
Size hiçbir şekilde garanti veremem ancak ben bugüne kadar çinden 3 kulaklık getirdim ve hiçbirindede bu tarz bi sorun yaşamadım. Kulaklık getiripte böyle bir sorun yaşayanıda duymadım. Değer biçme sorunu genelde pahalı gözüken ürünlere 3 5 dolar gibi etiketlere ülkeye gönderildiğinde yaşanıyor sanırım.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Size hiçbir şekilde garanti veremem ancak ben bugüne kadar çinden 3 kulaklık getirdim ve hiçbirindede bu tarz bi sorun yaşamadım. Kulaklık getiripte böyle bir sorun yaşayanıda duymadım. Değer biçme sorunu genelde pahalı gözüken ürünlere 3 5 dolar gibi etiketlere ülkeye gönderildiğinde yaşanıyor sanırım.
Peki değer sorunu olursa gitmem gerekir mi ? Ya da gerekse bile bulunduğum şehirde halledebilir miyim sorunu ? 5-10TL fazla vergi sorun değil. Yeter ki hiç gelmeme durumu olmasın.