Aliexpress'ten Alınan iPhone Dock ( Şarjlı Stand ) İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bugün aliexpress’ten almış olduğum iphone(5/5C/5S/SE/6/6S/6+/6+/ipad mini/ipod touch). için dock geldi. Ben siyah renkten hoşlandığım için siyah aldım. Telefonu yatağımın yanındaki komodinin üzerinde koyup şarj ediyorum. Altına çizilmesin diye kumaş parçası koyuyordum. Aliexpress’te bu ürüne denk geldim,hoşuma gitti sipariş verdim. Siparişi verdikten 15 - 16 gün sonra bana ulaştı. Yaklaşık 6,5$(aynı ürün burda 30 tl civarı) gibi bir fiyatı var. Bu ürünü komodinimin üzerine koyup kullanacağım. Gece saate bakması bile daha kolay olacak diye düşünüyorum neticede direkt dik olarak duracak telefon. Dockun kablosunun ucu direkt usb. Kutudan adaptör çıkmadı zaten çıksa da kullanmazdım. Direkt iphone adaptöründe kullanıyorum. Ürün altındaki kaydırmaz ped işini gayet iyi yapıyor. Malzeme kalitesi idare eder, hafif yumuşak bir hissiyattı var. Üründen çok bir şey beklemeye gerek yok. Şarjlı stand. Lightning giriş yeri öne arkaya hafif oynuyor bu iyi bir şey esniyor gibi düşünebilirsiniz hiç hareket etmeseydi yalnışlıkla çarpma durumunda kırılabilir, cihaza zarar verebilir. Kullanışlı ürün. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
ben gearbestçiyim ürün çok geç gelirse söylüyorum bi tane daha yolluyolar :D :D
60 güne kadar alıcı koruması varya aliexpresste 60 a yaklaşınca dispute açıyorum param geliyo sonra bi bakmışım 1-2 hafta sonra ürün gelmiş :D

DerAppleist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Gearbestin sistem nasıl tek bir mağaza mı ?
ilginç bi site, daha ucuza ürün bulabiliyorsun ama mobilde daha iyi çalışıyor sistem :D pcde sorunlu biraz, ürün geç geliyor ama şikayet edince ya para gelir ya da 2ç ürünü yollarlar ve o 2. ürün 1 haftada varıyor :D

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
ilginç bi site, daha ucuza ürün bulabiliyorsun ama mobilde daha iyi çalışıyor sistem :D pcde sorunlu biraz, ürün geç geliyor ama şikayet edince ya para gelir ya da 2ç ürünü yollarlar ve o 2. ürün 1 haftada varıyor :D
İyiymiş biraz da oraya bakıyım :D