Aliexpress'ten alınabilecek ürünler

Bu konuyu okuyanlar

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar aliexpress.com'dan sipariş vermeyi düşünüyorum sizin alıp memnun kaldığınız ürünleri bildirebilir misiniz?

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Pek pahalı ürünler almadım bir kaç telefon kabı, stylus PEN,akıllı tuş(kulaklık girişine takılan harici tuş) bir de anahtarlık alışveriş'im oldu sadece anahtarlık da sıkıntı yaşadım paslandı diğer ürünler hâlâ sağlam.

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Pek pahalı ürünler almadım bir kaç telefon kabı, stylus PEN,akıllı tuş(kulaklık girişine takılan harici tuş) bir de anahtarlık alışveriş'im oldu sadece anahtarlık da sıkıntı yaşadım paslandı diğer ürünler hâlâ sağlam.
peki bunları alırken kredi kartımı kullandın yoksa paypal kart mı?

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Ben çok figür aldım aldığım figürlerdende memnunum. Onun dışında telefon kabı vb. şeyler.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar aliexpress.com'dan sipariş vermeyi düşünüyorum sizin alıp memnun kaldığınız ürünleri bildirebilir misiniz?

160 dolara tablet aldım aralık 2015te. Gayet memnunum. Alacağın satıcının memnuniyet ortalaması önemli olan. Özellikle kargo ve paketleme olarak güvenilir yerleri seçtikten sonra hiç bir sıkıntı yaşamazsın.

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
75 € uzeri siparişlerde gümrükte sıkıntı çıkıyor diyorlar

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
75 € uzeri siparişlerde gümrükte sıkıntı çıkıyor diyorlar
Doğrudur. Onun da çaresini bulmuşlar 20$ etiketi koyup hediye paketi olarak gönderiyorlar. Paket çok büyük ebatlarda olmadığı sürece sıkıntı olmuyor. Tabi bu hediye paketi olayını almadan önce satıcıyla konuşursan işi garantiye alırsın bazıları yapmayabiliyor.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
@squidword 'ünde dediği gibi. Ebatları büyük değilse sipariş ettiğin şeyin üzerin satıcıyla konuşarak 20 dolar etiketi yapıştırtabiliyorsun.