Aliexpress Siparişim Görünmüyor!!!

Bu konuyu okuyanlar

HarunYLDZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
26.01.2020 de aliexpress ten bir saat almıştım karttan parası kesildi 20 gün falan gelmedi bende ücret koruma süresinin uzatılmasını talep etmiştim neyse uzattılar bi 20 30 gün daha geçti hâlâ gelmedi sonra ben uygulamadan takip ediyorum hesaptan çıkış yapmışım geri hesaba giriş yaptığımda siparişim siparişlerim bölümünde görünmüyordu satıcı ile iletişime geçtim para iadesi istiyorum dedim sipariş numarasını verin diyor görünmüyor diyorum daha mesaja cevap vermedi lanet olsun keşke almasaydım.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Masaüstü olarak Web'den internet tarayıcısı ile mi bakıyorsunuz yoksa mobil uygulamadan mı?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Pc den bakın bazen cepten ilgili başlıklar görünmüyor, ve pcde tarayıcı da eğer ad locker reklam engelleyici veya translete eklentisi bir şeyleri değiştiriyor olabilir dikkatli olun. (=

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sorununuz Web sürümü üzerinde de devam ediyorsa eğer dekontlar ile beraber bir mail yada destek panelinden ulaşmanızı öneririm. Bu işlerde geç kalmamak lazım

HarunYLDZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Masaüstü olarak Web'den internet tarayıcısı ile mi bakıyorsunuz yoksa mobil uygulamadan mı?
Mobil uygulamadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc den bakın bazen cepten ilgili başlıklar görünmüyor, ve pcde tarayıcı da eğer ad locker reklam engelleyici veya translete eklentisi bir şeyleri değiştiriyor olabilir dikkatli olun. (=
Teşekkürler deneyeceğim inş olur

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bende mobil uygulamadan bakınca sipariş bile görünmüyordu. Güncelleme yapınca düzelmişti.
Ama en sağlam yöntem web sitesinden bakmak özellikle masaüstü modunda.