AliExpress ile çoğu ürünü ücretsiz sadece vergi ile alma

Bu konuyu okuyanlar

NanatsuYoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
AliExpress uygulamasına girdikten sonra "kes onu" bölümünden alacağınız ürünler için sadece vergi fiyatı ödeyip alacaksınız. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Başka hiçbir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım. İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz. (a)

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
AliExpress uygulamasına girdikten sonra "kes onu" bölümünden alacağınız ürünler için sadece vergi fiyatı ödeyip alacaksınız. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Başka hiçbir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım. İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz. (a)

21 dakika önce sadece bunu söylemek için mi katıldın foruma? bir garip geldi açıkçası.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

15 TL lik ürünü bedava alacakmışsın (mış mış)

Ama 60 TL vergi ödeyeceksin 45 TL ödemen gerekirken. Olay bu.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Bunlar muhteşem @_Zaur_ abimizden de zeki :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, zaten dönüyor. Rapor atabiliyorsunm
Biliyorum ama rapora ne yazacağımı bilmiyorum. Bir sorun var ama ne olduğundan emin değilim o yüzden gelip kendilerinin görmesini istemiştim.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Buradanda uyarımı yapalım menfaat amaçlı refli link kullanım dışıdır. Siz üç kuruş kazanacaksınız diye forumlarda sitelerin reklamını yapmayın . Adamlar size bedavadan reklam yaptırıyor. Sizlerde kar yaptığınızı bedavadan birşey ler aldığınızı sanıyorsunuz.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Buradanda uyarımı yapalım menfaat amaçlı refli link kullanım dışıdır. Siz üç kuruş kazanacaksınız diye forumlarda sitelerin reklamını yapmayın . Adamlar size bedavadan reklam yaptırıyor. Sizlerde kar yaptığınızı bedavadan birşey ler aldığınızı sanıyorsunuz.
Sonunda düzgün bir açıklama teşekkür ederiz.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Kestim mi Dibinden keserim. Bana böyle sözler söyleyip kafamı karıştırmayın. ?